Chlapi ma nechcu, prečo?

Príspevok v téme: Chlapi ma nechcu, prečo?
Leanska

Ahojte, mam takyto problem a uz som uplne zufala na dne. Nechapem preco a vlastne chcem to pochopit preco ma chlapi nechcu?? Nehovorim ze by som sa im nepacila v tom problem nieje, robila som modelku este ako 16r. (to sa nechvalim ale je to fakt) ale proste ma nechcu ja neviem co je ma mne take ze ma nechcu do vztahu a utecu?? Este ked si tak matne spominam na chlapcov z puberty prve lasky a pod. vzdy ked sa mi chlapec nejaky zapacil nikdy ma ten dotycny nechcel. Vela krat som zazila sklamania typu ze pacis sa mi ale len radsej kamaratstvo. Velmi ma to trapi a neviem uz sa bojim zalubit lebo zas nic a uz nevladzem. Mam 28r. a nemam nikoho je to tazke. Viete mi poradit a prist so mnou spolocne na to kde robim chybu? Vacsinou je to tak ze ti chlapi odidu bez slova z nicoho nic.

xxy

ved dobre, ja ti neupieram, ze nie si pekna, ok, mozno si. ako vela dalsich. to, ze s tebou nechcu chlapi mat nic, lebo si prilis pekna, neverim. ak si pekna a tvaris sa nedostupne, tak potom ano, lebo tym plasis ludi. ale ak si pekna a chovas sa k ludom normalne, nie povysenecky, tak urcite tvoj vzhlad na 100 percent nie je prekazkou. ale mam pocit, ze si jednoducho zmierena s odudom, ze si priliz pekna.

rondusss

Lenska
Pises ze rada by sdi sa vyjadrila k prispevkom,ale neda sa ku vsetkym.. Skus nam napisat nieco co si nam tu nepisala..napr odpovedz na tie otazky co somr ti dala ja.. Ako sa tvaria ti chlapci ,ako ta beru druhi ludia a ci sa s tebou aj niekto starsi povyprava a pod. Povedz viac,ale takto sme sa nikde nepohli..
No nebolo by zle keby posles foto :D

Leanska

xxy
Ano mas pravdu asi posobim blbo na ludi. Lebo ten problem niekde byt musi ale ja ho vidim aj vo vyzore s casti. Ale vesci bude v mojom vnutri nieco. A ja neviem co si tu mam dat svoju fotku aby bol s tym pokoj :)))

xxy

a vobec by som sa na ten tvoj vyzor neupinala, lebo ja neverim, ze si az taka krasna, ze ta nikto nechce, to je blbost. problem by som hladala v spravani, bohvie ako na ludi posobis.

Leanska

MATOS
Ahoj :) no ta baba do ktorej si zalubeny a nechce ta (ale ako vies) neviem sice podrobnosti neviem ako dlho sa poznate a na akej baze... Ci daco uz bolo ci nic. Podla tychto faktov sa da prisposobit situacia ako zistit ci nahodou nieje na tom rovnako ako ty :) mne ked sa chalan zapaci nemam problem urobit prvy krok a vacsinou to aj urobim vzdy ja.. a potom to uz nechavam vyslovene na tych chalanov aby sa prejavili :) a oni mi daju papa

Leanska

Ahojte... je velmi zaujive citat co tu pisete, rada by som sa vyjadrila k vsetkemu ale neda sa.. A myslim ze moje vnutorne pocity najviac vystihol miki25 ;)
Prosim neriesme tu krasu, pipinky, fiflenky osobne k nim nepatrim a ani sa k nim neradim, ja som za prirodzenu krasu ( ja pri sebe nenosim v kabelke ani len zrkadlo, keby si teraz hocikto otvoril kabelku nasiel by tam jedine pomadu "cize jedinu vec co ma docinenia s kozmetikou") neberte to ze sa tu chvalim, ja som sa touto temou a pomoci citania nazorov inych ludi chcela uvedomit ake asi chyby robim a co mam blbe v sebe co muzov odradza a pre pochopenie som sa mzsela aj fyzicky opisat (neberte to uz prosim ako nejake chvalenkarstvo)
A ked tu niekto pisal ze mam skusit sa stretnut s muzom inym ako ma pritahuje, ono ja mam kamaratov a poznam ludi s roznymi povahami a pod. ale zalubit sa naozaj len do takeho "tutka" ale vieme co tym tutkom myslim ..... Tak co mam robit? lovit v inych vodach ked to nejde?