Bude tehotná či nie ?

moniqa87

adrieen, mozne to je, ale este by som sa na to nespoliehala, je to dost skoor, asi sa budete musiet snazit dlhsie... a drzim palce :-)))

adrieen

chcem sa spytat ak som mala opakovany pohlavny styk - samozrejme chcem otehotniet nieco vyse tyzdna pred menstruacio a teraz som dostala menzes ale test je negativny mozem byt tehotna??????

ramirez

Kolko mate rokov u pekel sirnatych? Ked viete , ze ma plodne dni a nebere antikoncepciu a ty to do nej pustis tak je jasne, ze je velka sanca na otehotnenie. Ked nechcete deti tak na co robite taketo hluposti? JAsne, ze z nej vytekali spermie . Vzdy vytecu ale aj tak moze otehotniet. Neviem kedy ste sexovali ale ak to este neni 48 hodin tak padaj do lekarne a kupuj postinor a daj jej ho zjest ak nechces za 9 msiacov kocikovat...

nemptudon

presne nepisal by som tu lenže vieš ešte bola v plodnych dnoch a ked sme skončili so sexom niečo s nej vytekalo tak či spermie nešli tiež von...ach jaj

ramirez

No neviem ci to vies ale zeny zvyknu otehotniet prave z tohoto. Takze dost velka. Minimalne 60 na 40... Takze otecko setri na kocik