Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezfarebna henna - po mesiaci melir - chyti do zelena?

Príspevok v téme: Bezfarebna henna - po mesiaci melir - chyti do zelena?
henna

Ahojte. Asi pred mesiacom, mesiac a pol, som si davala na vlasy bezfarebnu hennu. Nezaznamenala som nejaky rozdiel na vlasoch pred a po naneseni, ale tak urcite sa tam zachytila :) Chcela by som vediet - ak by som si teraz (alebo za par tyzdnov) dala na vlasy blond melir, chytil by mi podla vas do zelena?? Dajme tomu, ze od nanesenia henny by vtedy presli uz cca 2-3 mesiace... co myslite?? Ocenila by som rady aj od tych, ktori s tym maju osobnu skusenost alebo od kadernicok... dakujem krasne.

mia20

existuje blond henna zn. Hennecolor, je kvalitna a farbi velmi pekne do zlato-zlta. Ja kupujem hennu u nas v Ziline v báobchode, alebo na hennayvette.sk, pani ma siroky sortiment henny a kvalitnej

actafool1

Kočky, ja by som sa Vas chcela spytat, ci existuje vobec nejaka henna, po ktorej by som nesla do rysava.
Som spinavy blond ( plus melir).
Keby som bola tmavovlaska tak si vlasy len hennujem, takto ked som blond.. chcem mat peknu blond.. nie rysavo-spinavu.

Dakujem krasne za odpoved. :)

danielaaa

ja mam s tym osobnu skusenost, davala som si bezfarebnu henu po cca 3 mesiacoch od poslednej aplikacie som isla na melir a chytil do zelena...ka dernicka mi musela hned aplikovať farbu podobnu mojim vlastnym vlasom a po cca 7 mesiacoch som isla na melir a chytil uz pekne, ale to uz boli moje farbene vlasy bez heny. cize ak chces vyskusaj ale mam s tym osobnu skusenost a nikdy by som ju zopakovat nechcela :)

ja8888

mesiac je veľmi krátka doba,ja som aj po 3-4 mesiacoch od použitia henny mala zelené odlesky (samozrejme nebolo to nejak výrazne, ale aj tak)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.