Mala som striekajuci orgazmus?

Príspevok v téme: Mala som striekajuci orgazmus?
AliaskaBet

Skusenejsie zienky, poradte mi prosim. Nikdy som nemla problem s dosiahnutim orgazmu. Chcela som vsak vyskusat mokry orgazmus-striekanie. Ale nie som si ista ci som ho aj dosiahla...Nasla som na nete navod od jednej zenskej, postupovala som podla neho.Pred tym som sa sla dvakrat vycikat pre istotu. Pri skusani som naozaj striekala bezfarebnu tekutinu, bez zapachu.Bolo jej naozaj na prvy raz dost a akosi sa neviem zbavit pocitu ci to nebol moc :-( Sice som predtym cikala ale mohol sa mi za tu chvilu mocovy mechur aj naplnit nie? Ako je to u vas, viete presne rozlisit moc a zensky ejakulat?

Jill

Daniuska< neprehanj, 100x ? To by ma ani nabavilo pisat :D
A aka chudera, lebo nama striekajuci orgazmus? Tak zareagovala som ako som zareagoval, lebo mi je na smiech ake hovadiny ludia riesia na fore, a najma v sexe. Zbytocne robia problem aj tam, kde ziaden nieje. Ale ludia su taki, nemam problem, tak si ho vytvorim.
Dobre koncim uz. Ale dobre som si s vami pokecala. :)
PS: neprestriekajte sa, kto to bude potom upratovat. :D

daniuska

Ved to Jill, kvoli takym, ako si ty,to tu obcas vyzera, ako vyzera. Kazdy clovek tu ma pravo mat akykolvek problem a ak by sa ku kazdemu problemu vyjadrovali len ti, co k tomu maju co povedat a hlavne by hovorili k veci, nie od veci, ako ty, bolo by to forum o inom.Ale, bohuzial, na svete su aj ludia, ktori su frustrovani a zavistlivi, neprajni a hlavne sa radi hadaju a zaparaju...ti potom tliachaju nezmysli a zneprijemnuju inym citanie.Co konkretne si ty do tejto temy doniesla, aku radu na polozenu otazku? Uz stokrat sme od teba poculi, ze sa zakladatelka temy nema zaoberat svojim problemom.ale ona sa nim zaoberat chce, preto neobtazuj blbymi prispevkami a nezaberaj tu miesto na odpovede, kym sa ona chudera, prebije tvojimi prispevkami o nicom, strati chut citat prispevky ludi, co jej aj nieco radia.Ty neradis len rypes a vnucujes svoj nazor.

Jill

Ach jaj, ake ste vsetke nastartovane, vam ten orgazmus asi riadne chyba. Ved som len tej mladunkej chcela naznacit, ze riesi uplne nepodstatnu vec, ked nemam problem dosiahnut orgazmus, naco jej je potrebny striekajuci? Mala by si uvedomit, ze su aj dolezitejsie veci v zivote ako toto. Ale je mlada a mlade riesia somariny ako vzdy.
Daniuska< ja sa budem vyjadrovat k teme akej ja chcem. Ci sa to zakladatelke paci alebo nie. Tak ako v minulej teme o viere, kde mali niektori ludia z fora blbe poznamky o nabozenstve a veriacich. Tiez nemali co teme povedat a len urazali. Ved ako som si mala moznost vsimnut, tu sa to tak bezne na fore robi.

daniuska

Jill:ak na nete hladas dolezitejsie veci, nez striekajuci orgazmus, tak preco si si vobec precitala takyto prispevok o striekajucom orgazme a hlavne, preco sa k tomu stale vyjadrujes? Nechaj kazdeho, nech sa zaujima o co chce, v konecnom dosledku zakladatelka temy prosila tie zeny o vyjadrenie, ktore maju s tymto orgazmom skusenosti a nie take,co k tomu nemaju co povedat, ako ty, napr.Najdi si iny problem, ktoremu rozumies a tam diskutuj.

Jill

Flegma< pre mna su dolezite prezivane pocity a nie zistovanie ci to tam dole tecie alebo strieka.
AliaskaBet< ja na nete hladam clanky a informacie o dolezitejsich veciach nez o striekajucom orgazme. Ked som mala priatela, nemala som problem so vzrusenim a dosiahnutim orgazmu, takze taketo clanky som nemusela vyhladavat nastastie. :)

AliaskaBet

Tak si zisti, ze stimulaciou bodu G sa da dosiahnut taky siny orgazmus ze zena moze doslova a do pismena vystreknut.....je toho plny net

flegma

Jill, to ze pri orgazme zvlhnes az to z teba tecie, nema so striekajucim orgazmom nic spolocne, splietas tu jablka s hruskami

AliaskaBet

Jill vo vlastnom zaujme si k tomu nieco nastuduj abys sa takto nestrapnovala...pouzi google
Som mozno mlada ale ty sa staras do veci o ktorych nemas ani tusenie. Najprv si to aspon nastuduj a potom pis

Jill

Ze nikdy nezazila :D Ano mas pravdu si mladucka a riesis hluposti.
Tak poviem ti pravdu, striekat nebudes nikdy, to bude jedine z teba tiect, ale striekat nie. Pouzivas nespravne slova. Vytekat, nie striekat.