Nepravidelna menstruacia

Príspevok v téme: Nepravidelna menstruacia
jacki

Ahojte potrebujem poradit.Mam 22rokov a nepravidelnu menstruaciu.Mavala som aj take mesiace,kedy som dostavala menst.pravidelne,no posledne mesiace mi zvykne aj vynechavat.Mam velky strach ci to nieje nieco vazne bojim sa aj toho,ze by to mohlo mat aj nijaky vplyv v buducnosti otehotniet.Mam velky strach.Tehotna niesom.Prosim najma skusenejsie zeny,ktore maju podobne skusenosti,a vedia mi poradit.Velmi sa bojim.

rondusss

Jacki
Tiez som nedavno rozmyslal ze zalozim rovnaku temu nakolko ma trapi rovnaky problem.
Od zaciatku som mavala nepravidelnu,niekedy mi vynechalo mesiac niekedy menej. No posledny rok teda 2013 som mala pol roka presne ako hodinky na den. Az som sa tesila ze sa to upravilo. Az na august,mala som dostat no nic. Prisiel septemebr odcestovala som za novou pracou do zahranicia tak som myslelamze to budu stresy. Dalej presiel septemeber nic,oktobry som dostala a novemeber,december a januar nic. Neviem preco,kedze sttresy nemam,ani podvedome.
Horsie je to ze sa citim unavena,vycerpana,nohy ma kazdy vecer neznesitelne bnoli uplne mi v nich trha krize vsetko ,som z toho nervozna fakt dozblaznenia mi je.. Neviem co s tym a domov pridem az v marci dufam ze sa mi spustia a telo mi povoli. A hned sa dam vysetrit.
Ale citala som ze meskanie moze byt aj ked mas cysty.. Neviem,ked pridem domov napisem ako som dopadla :-) a tiez mam 22 :-)

chanonn

mam tento problem zopar mesiacov, ja mam problem s hormonami. objednala som si kvakpy femigard najdes ich na nete.cuduj sa svete mensutacia prisla hoci trvala len dva dni ale bola intenzivna:) skus tie kvapky hadam ti pomozu. vela stasticka prajem:)