Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...

Príspevok v téme: Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...
zbludiladusa

dobrý deň,
veľmi by som vás chtela poprosit o radu.Som panna,a mám partnera,lenže nejde nám milovať sa.Akonáhle do mna vnikne,tak pociťujem hroznú pichľavú bolest.Viem ,že som úzka a on má poriadne proporcie(dlzka20 cm a hrubka 14 cm ) .Možno aj to je chyba,ale mne gynekolog doporučil operáciu,že mi blanu narežú.
lenže gynekolog chce full narkozu,celkovú,so všetkým,na takýto jednoduchý zákrok,to sa mi jakosi nezdá.Když se iné operácie robia pri vedomí,proč se toto nemože delat pri lokálnej narkoze ?nezdá se mi to.
prosím vás poradte. s partnerom sme už vážne zúfalí.snažíme se,ale bez zmeny.Moja blana je stále hrubá a nepoddajná,nechce sa akoby pretrhnút.nevieme,zda je problem,že ja sa nedokazu uvolnit poradne,alebo on neni moc tvrdý,meli ste už s tímto problem ?jak ste ho riesili ?

budem moc ráda,když napíšete své skušenosti s tímto problemem.

daniuska

Anemia nie je porucha zrazanlivosti a tak nie je dovod bat sa, ze vykrvacas.Ani presne odmeriavat mnozstvo krvi sa neda, mozno ty budes mat tej krvi, ako z dvoch vloziek, hihi, ale normalna zena na to nezomrie, ja som o takom este nepocula. Ak mas strach z infekcie, partner si moze ruky umyt...a inac citala som, ze aj ty sama si mozes skusat prstom blanu narusat pomaly vo vani. Kazdy den trosku viac a viac, az si ju aj sama mozes prerazit.Pri tom si ty sama urcujes intenzitu bolesti, ak to bude neznesitelne prestanes a zas skusis...Je velmi malo zien, ktore maju blanu tak hrubu, ze na jej odstranenie potrebuju chirurgicky zakrok.To by potom v minulosti, ked este chirurgovia neboli, ostavali zeny pannami do smrti...

ja12345

Ahoj ja som mala prvy sex ked som mala 19 rokov, najlepsie je poloha odzadu, ty sa daj na styri a on nech do teba vnikne odzadu.Zatni zuby a vydrz. potom ta t uz nebude tak boliet. Ist na operaciu kvoli tomu je hlupost. Treba to urobit nasilu, ked ho budes od seba odlacat nic nevyriesis.

zbludiladusa

daniuskadekuji,si ma moc uklidnila,si hodná,ž
len jedna vložka zašpinená jakoby??taka to je potom nic,díky moc.a ak to nedajbože bude víc než jen akoby jedna vložka,co pak?kdy by to už prosáhlo unusnu míru?:(

ono,já osobne by sem se s tou blanou nenáhlila,já mám z toho traumu dost,jenomže partner je z toho nervozny,na prášky:( lebo pri mne trpí,a ja to nemúžu videt.
a další vec je,že mám isté ine gyn,a urolog.problémy,ktoré by bylo vhodné vyrešit a kedže je tam tá blána tak to nejde :(

zbludiladusa

Jill dekuji moc,prečtu si nazor lekarky.
já si nic nevymýšlim ,vubec nic,nemam na to dovod.

ja som težká anemička:(už 6 let ..:( proto se ptám na tu krev.
proto sa ptám..jestli mi to nemuze nejak uskodit..
a tiež sa zamýšlím nad tou infekci,ak by se to stalo rukama,ako to spravil " manžel " ..

lekár řekl jasne,že musí být celková anesteze.žádny "lehky zakrok"to prí není.ale normálna operaci

daniuska

Zbludiladusa, nechces tu stratu panenstva nechat na neskor? Ty mas z toho normalne traumu, to by tak byt nemalo, ide o prirodzenu vec.Nie je to zivotu nebezpecne, nepocuvaj Jill, ta ma tu na fore divne nazory.Krvacanie zavisi od prekrvenia v tej oblasti, ak je blana hrubsia, jasne, ze bude viac krvi, ale nevykrvacas, jej mnozstvo, tak ako mas pri menzese zaspinenu bezne jednu vlozku.Tolko krvi vyjde naraz a potom este mozes slabulinko spinit den, dva.Ale akoze absolutne sa toho neboj.Prezit to musi kazda zena, ktora chce pohlavne zit.

daniuska

Jill, prosim ta, este som nepocula, zeby niekto umrel na vykrvacanie po strate panenstva, jedine, ze trpi na zlu zrazanlivost krvi, o tom by asi vedela...A tiez neviem, zeby niekto dostal infekciu z toho...ty si asi este tiez panna.Nastrihnutie hradze prirovnavat k naruseniu panenskej blany, to snad nemyslis vazne, haha

Jill

Daniusa< nijako to neries? Poznas jej zdrav. stav? Co ak ma problemy s anemiou, s krvacavostou(trombocyty)? Beries si mozne komplikacie na svoju zodpovednost?

Jill

zena.atlas.sk
Tak a citaj odpoved lekarky. Bud je ten tvoj doktorko totalny blb alebo si vymyslas. A co myslis, ako sa nastrihuje hradza zien pri porode? Tiez ich idu uspat? Nastrihnutie hradze je pritom komplikovanejsie. Takze sup na zakrok a nic si nedavaj nasilu trhat, este ti moze z toho vzniknut infekcia.

zbludiladusa

jo?naozaj to přejde samo od seba?
nemože sa mi neco z toho stát?z toho krvácení?ak bude masívne?:/lebo s partnerem máme v pláne to opet skusit cez víkend,tak sa obávam,když tu holky popsali také věci,že hodne krvé a tak..

daniuska

Krvacanie prejde samo, netrva dlho, pri prasknuti blany vlastne dochadza k masivnejsiemu krvacaniu, ale to trva fakt chvilku.Nijako to neries.