Dať mu dalšiu šancu?

Príspevok v téme: Dať mu dalšiu šancu?
adriana08

Ahojte, mam priatela, sme spolu tri mesiace (ja 31r. a on 36r.). Zoznamili sme sa spolu cez net. Po mesiaci som začala k nemu chodiť, ma vlastny byt, a kedze býva odo mna dalej, tak som u neho zostavala aj na vikendy. Hned od začiatku sme byvali spolu každý druhy deň, ked sme spolu neboli, tak mi stale volal,boli 2 až 3 hodinové telefonaty, aj večer, po nejakych dvoch tyždnoch mi to začalo vadiť,lebo som mnou volal aj do polnoci,a ja rano vstavam o 4.00 do roboty,potom som mu vysvetlila, že teda nemusíme stale tak spolu volávať a, že ved sa možme porozpravať,ked sa stretneme. Raz mi volal jedno poobedie, a ja som nemohla,lebo som niečo mala, tak som mu povedala,že možem volať len 10 min,na to sa on urazil a začal po mne kričať,že ja mu nebudem dávať termíny atd.,vinadal mi do p... a rozne vulgarnosti, a že si mam prist na druhy den po veci čo mam u neho v byte, ze mi ich jebn. do hlavy atd. Potom sme sa nejak udobrili a zase prisla asi o 2 tyzdne dalsia hadka, ale zase sme sa udobrili, a teraz cez víkend, sme boli u jeho rodicov, dal si s ocom par strikov a v noci, sme sa rozpravali ked sme dosli, boli sme sa predtym najest v reštike a on mi povedal, ze mu to nechutilo a pritom si to dáva zakaždym ked tam ideme, tak som mu povedala, nech si da nabudúce niečo ine, alebo to mal teda vratiť, ak to bolo zle, a tak sa rozculil, ze čo mu ja mam davať rozumy a zase mi nadal vulgarne, pritom ja som to tak nemyslela, a nedal si to vysvetlit. Potom sa zase vytočil poobede, ked som mu povedala že mi je snim dlho, pretože vždy ked som s ním tak každý deň spí doobeda min. do 14.00 hod, a ja ked poopratujem, tak chcem byt s nim, a nie sa dívať ako stále chrápe. Tak mi nadal, že som len p..., žumpa a atd, zase mi kazal zbalit a zaviezol ma domov, ale pred domom sa mi ospravedlnil,a nejak ma zase ukacal, aby som sním ostala. ked som isla domov so vsetkymi vecami, videl ma otec a zo srandy sa opytal, čo ste sa pohadali, ked si zbalena? A ja že no jasne, tiez som odpovedala, zo srandy, ved rodičom taketo veci na nos nevešiam. potom mi volal, tak som mu povedala, čo som asi nemala, že ako sme s ocom zasrandovali. Potom prisiel večer a volal mi, bol opity, že žiadny starý ko..t, sa do nas starať nebude, žiadny traslak a začal mi nadavať, pritom otec ma rakovinu, v zivote sa do mna nestaral, to čo povedal, myslel len zo srandy, ani nevedel, ze sme sa naozaj pohadali. A kričal, ze ide hned za mnou, ze ak nevyjdem z domu,tak ma vytiahne a jeb..ne po hlave,atd. Ja som vypla telefon a ani som nespala celu noc. na druhy den ma čakal pred pracou, rozpravali sme sa na parkovisku, povedal, že to tak nemyslel, že bol opitý, a ospravedlnoval sa mi, aby som mu odpustila a dala šancu, ze sme prežili aj pekne chvile, ale ze som ho poobede nahnevala, tak sa opil,inak že nepije. Včera sme sa zase stretli, a povedala som mu, ze snim nemozem byť,ja mam stale pred očami tu hadku, tak ma prosil, aby som na to zabudla, že on taky nebude, že zapracujeme na našom vzťahu. ja neviem či mu mam dať ešte šancu,lebo sa dlho nepozname,a teda neviem, či sa zmení, alebo to mal len take chvilkove.

Aleais

Prepáč, ale naivita hrubého zrna? Toto kebyže mi chlap urobí, tak mu dám zbohom, vymažem ho odvšadial a nikdy sa s ním nestretnem.Mal si to skôr premyslieť, svoje správanie. Vidno, že ty si submisívna a on dominantný... ozaj ti to vyhovuje? Zdá sa, že ti to robí len problémy. Žiadne ospravedlnenia, uzmierovačky, daj mu zbohom. On sa nikdy nepoučí. Tebe to len ubližuje. Chceš byť ubližovaná? Takého muža sa ani nedá ľúbiť podľa mňa. Prepáč, že ti to vravím, len je to naozaj rada zo srdca a v dobrom. Proste všetko má svoje medze. Zbav sa ho, je nevyrovnaný sám so sebou, má problémy, manipulátor, možno psychopat, od takých ruky preč a hneď! Keď sa vylieči, môže žiadať o odpustenie, ale nie o milosť, aby si ho vzala späť.

mavacaghare

si robis srandu a pribeh si si vymyslela??? dufam, lebo neni mozne aby zena v tvojom veku bola tak hlupo naivna. neurazam ta, len sa na to pozeram ako tretia osoba a spravnymi ocami.
moja mama si vela vytrpela pri mojom ocovi ..ani za boa odist od neho. proste taketo zeny si to same robia, tisic komentarov tu mozes mat aj tak mu tu sancu das, lebo proste to tak je,... viids sama ze to nieje v poriadku ..uz len to ze si sem napisala znaci ze mas o nom pochybnosti.. teraz ti nadava za hluposti ved ale to sa bude stupnovat. nieze by si oca obranila, ze ci si dovoluje o nom tak hovorit...
dobreho chlapa musis pohladat, a hociaky ti zato nestoji. Nezahadzuj sa s nim prosim ta. casom by ti ublizil...

Mima.89

Ty vole, nečítam žiadne príspevky, ale to snáď nemyslíš vážne.. Je to nervák, hulvát, zbabelec a idiot. Prečítaj si to po sebe ešte raz prosím ťa a začni používať ROZUM... skúsil by mne nejaký chrapúň takto povedať čo len raz, nebodaj ešte na môjho chorého otca tak by som sa zbalila aj sama, strelila facku a brala sa od neho čo najskôr preč. Skúsil by ma čakať pri práci na druhý deň..... To snáď nemyslíš vážne naozaj že si tak hlúpa.

dievča 22

Má 37 a ešte nemá ženu a ani deti. Je to vlastne normálna vec v tejto dobe ale tu aspoň vidíme že prečo to tak je!! Prečo asi?? Každej ktorej by toto stváral tak by sa na neho vykašľala. Toto je skratové správanie, on podľa mňa nie je v poriadku!! Jednoznačne na neho kašli, ďalšia šanca už neprichádza do úvahy!!! Ja som mala podobný problém s chlapom. Tiež mi hocikedy vynadal bez toho aby som mu niečo urobila, keď som s nim vtipkovala tak sa urazil a nabliakal na mňa že som jebn..á a kadečo iné, potom mi zložil telefon a o dve hodiny mi zavolal sám naspäť a spýtal sa ma že čo som sa už ukludnila.. popri tom ja som bola počas prvého telefonátu kľudná.. viem čo prežívaš, ja som bola tiež do neho zaľúbená, ale ono to prejde. U mňa bola posledná kvapka to, že jeho bývala ktorá bola na nás nahnevaná že začal za mnou behať.. sa mu nejak dostala na pokec, stiahla si našu spoločnú konverzáciu do telefónu a poslala mu smsku s našou konverzáciou s tým, že som jej to poslala ja. Ja som bola akurát na skúške zo psychológii a bola som na nervy lebo mi nesadli otázky.. keď som sa po skúške kukla na tel a videla som smsky od neho že aka som jebnu.. a sprostá a pi.. tak som mu zavolala že čo to má znamenať a on na mňa len ziapal a nadával mi a pýtal sa ma či som si zohnala jej číslo a napísala jej smsku. Ja som samozrejme taka vyhúkaná mu povedala že som jej nič neposlala že nemám ani jej číslo, ale on veril jej a mne len nadávala a zložil. Večer došiel za mojim otcom lebo mal s ním niečo rozrobené a tak som za ním išla s plačom že ja neviem o čom hovorí a neviem ani čo sa stalo, tak mi začal čítať smsky ktoré mu poslala bývalá a dookola to nadávanie a krik na moju osobu. Tak som si povedala dosť, išla som sa ten večer opiť ako svina lebo som bola z toho hotová (tým nehovorím že sa máš ísť opiť aj ty, ale ja som bola taká uplakaná a hotová z toho že som to proste potrebovala) a na druhý deň som išla s partiou na výlet a volal mi že už vie ako to bolo že vie že ja nie som na vine, že to sa mu bývala nabúrala na pokec. Tak sa mi ospravedlnoval ale to som mu telefon už zložila ja. Nakoniec mi vyvolával a velice sa so mnou chcel rozprávať a stretnúť, ale môj veľmi dobrý kamarát mu povedal že nech mi neopováži viac volať a nech mi dá pokoj, že už som si kvôli nemu vytrpela dosť. A chvala bohu mi prestal volať, mňa to všetko trápilo, lebo ja som taká hlúpa a bola by som mu aj naveľa odpustila, ale nakoniec keď sa už neozýval tak ja som na neho zabudla a bolo mi zas dobre. Snaž sa na neho vykašľať, nemá to budúcnosť. Ver mi. A ešte dodám že ten chalan čo ma takto dotrápil sa pred necelým rokom oženil (lebo čakal s priateľkou dieťa) a nie sú spolu ešte ani rok a už sa rozvádzajú, lebo on je nepolepšiteľný a robí somarinu za somarinou.

geopardica

Odid od neho,pozri ako sa k tebe sprava. Ma so sebou vazny problem-nizke sebavedomie a vylieva si to na tebe. UZ ZIADNA SANCA.! Rozchod a prerus s nim kontakty-vsetky. Teraz ti nadava,neskor to co hovori,ti moze aj urobit...v zlosti je clovek toho schopny... NEVAZI SI TA AKO ZENU!!! TO DO VZTAHU NEPATRI!!! Nemas o com premyslat,len konat! ;-) NENECHAJ SA PREHOVARAT ANI OD NEHO A NIHOHO INEHO... Maj k sebe uctu a vaz si samu seba!!

mmoninka

Urcite chod od neho, cim skor tym lepsie!!!!...uz v zaciatku vasho vztahu sa sprava takto, co bude nasledovat neskor????

m8cr6

ako toto ked si dovoli k žene... zabudni na neho, chod dalej a myslím si, že je psychicky chorý, toto budeš mať stále, stresy, nervy, nebudeš moct záchod a budeš mu hodinu vysvetlivať prečo si na ten záchod išla :D bude ta to unavovať, bude ťa to ničiť, utekaj preč

soffa

hiiha nechcem ta urazit ale fakt mas 31!nemas rozum,on ma 36 je to stary mladenec,ktoremu ziadna zena netolerovala to co ty.to nie je normalne,on nie je normalny.asi je psych.chory.nie ze asi ale fakt je psycho.nie si na neho odkazana,.nevie sa chovat dobre k tebe,ani k rodicom.nema voci tebe ani uctu,tak ju maj aspon ty.keby ma len raz urazil,alebo nedajboze moju rodinu,tak by to nerozchodil.;-))))))

Derpina

Adriana, ber nohy na plecia a utekaj od toho hoväda! Nenechaj si ním zničiť život. A presne ako tu aj ostatní píšu, určite sa ho nebudeš môcť tak ľahko zbaviť... ale keď sa ho strasieš budeš šťastná. Prajem ti pevné nervy a silnú vôlu!

Bambullina

Podla toho co pises ,si myslim.ze si naivna,doverciva a malosebavedoma a toho sa odvija to co si k tebe dovoluje tvoj priatel,svojim odpustanim mu iba ukazujes ,ze cokolvek ti povie al. urobi ty mu vs. odpustis...toto bude casom horsie a z teba si urobi iba kos na smeti,soory za uprimnost,viem ocom hovorim,nechaj ho a do dvoch mesiacov stretnes lepsieho ....