Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne - nechce zmiznut

Príspevok v téme: Akne - nechce zmiznut
Ziinko

Ahojte, mam taky problem kedy som mal akne take ze sa mi spravila "biela hlavicka" a to slo vytlacit a o par dni nebolo ani naznaku ...

Ale teraz ma trapy neviem ako to nazvat , ci to je podkozne alebo nie....spravi sa mi len cervena hrcka samozrejme na dotyk boli...a viac nic ...

Mal som ich viacej na tvary po ostatnych ostali len flaky ktore sa snazim znicit s Dermazinom 1% to mam od koznej...cital som ze to je na popaleniny...zatial to beriem tyzden a nevidim ziaden ucinok zmiznutia flakov...no a ostal mi tam jeden pupak , zmenseny ale stale citim akoby hrcku a to je uz vyse 2 tyzdnov...

Daju sa tieto akne vytlacit alebo ?

Mne sa to podarilo tak ze som si troska kozu prepichol ihlou tenkou a potom ale po dost silnom vytlaceny sa zmensilo ...ale zial ostalo tam stale...a teraz uz po case skusam zasa nieco vytlacit ale uz nejde nic sa bojim ze sa mi este viacej zapali.

Ak idem vytlacat tak si to miesto vzdy dezinfikujem alpou.

Uz neviem co si mam nato davat mam Eryfluid , Dermazin, Zinkovu mast, nejake SOS na akne od oriflame,a dokonca beriem Doxybene tabletky uz vyse 2 mesiacov, najprv po tabletke a teraz po pol.

natieram sa hlavne tym eryfluidom rano aj vecer a plus nato nejaku krem co mam a cez ten mam maskovacie ceruzku od eucerinu...pijem zihlavovy caj, a aj cistiaci kazdy den uz skoro mesiac.

Ziinko

Ved prave..mne by zasa lieky ani nevadilo uzivat, len nech mam hlavne pokoj stym ..

Ma uz nebavi kazdy vecer pred spanim sa natierat a lezat na chrbte aby som si to nezotrel...

A hlavne ked vidim ze tu istu vyrazku mam na tvary uz 2 tyzdne...

simka111

Ja mam 20 a akne od 13 rokov, takže viem ake to je, kožna mi pomohla na chvilu, po vysadeni kremov som mala pleť ešte horšiu ako na začiatku, lieky som brať nechcela, takže som mala na výber bud opäť kremy od kožnej, alebo sa liečiť sama, začala som použivať prirodnu kozmetiku s konopným olejom a pomaha mi, no nie tak aby som si mohla povedať, že mam zdravu pleť, ked jem sladke jedla, pleť sa mi ani veľmi nezhorši, ale akonáhle začnej jesť mliečne výrobky je to otrasne, vytvoria sa mi podkožne vyrážky na licach :(
Ja na podkožne vyrážky používam gafrovu mast s ichtamolom, ta mi pomaha ovela viac ako nejake drahe vichy produkty a tiež uživanie zinku, vybrala som 100 tabletovy zinok a pleť som mala oveľa lepšiu, dokonca sa mi ani nemastila, teraz ho už neuživam a vraciam sa do starých kolají :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.