Stále problematická pleť

Príspevok v téme: Stále problematická pleť
amanda123

Ahojte, už som naozaj zúfalá zo svojej škaredej tváre...konečne chcem zažiť ten pocit ráno vstať, pozrieť do zrkadla a mať peknú tvár, no ja už vážne neviem čo robiť..keď sa mi jedna vyrážka po dvoch mesiacoch zahojí, dve ďalšie znova nabehnú..no keby to boli len také mini pupáčiky, ktoré ľahko zakryjem, ale mne sa vyhadzujú len a len tie tvrdé veľké hrče, s ktorými človek nemôže nijak pohnúť :( skúšala som už naozaj všeličo, ale nič mi nezaberá...vyradila som všetky nevhodné potraviny, pijem len čaje, beriem vitamíny, ale proste nič, odličujem sa každý večer, umývam sa dôkladne..no ráno vstanem a už ma začne bolieť nejaké miesto a šup, už sa tam začne tvoriť ďalší :( neviem čím to môže byť, no aby som bola konkrétna, tak sa veľmi nepravidelne vyprázdňujem, aj to nasilu..a taktiež mám nepravidelnú menštruáciu, vždy mi to meškáva aj desať a viac dní...niekedy raz za sto rokov zas príde až veľmi skoro...neberiem HAK ani nič podobné...neviem si už rady, pomôžte :(

Lola BA

amanda123
ja tiez sa s problematickou pletou trapim uz roky, aj roacutane som uz 2x jedla a vzdy sa mi to vratilo, nepomozem ti ako tomu predist lebo neviem ale pletovu vodu pouzivam uz len od Biodermy - micelarnu H2O (ruzovu)pretoze nevysusuje a vsimla som si ze ak mam aj taku bolavu cervenu vyrazku a viackrat za den ju potrem tou biodermou alebo ja tam aj na 3min. podrzim ten navlhčeny odlič. tampon tak sa ta vyrazka do 2-3dni vstrebe dnu a nevyhnisa. Aj teraz sa mi to tak pekne vstrebalo, len ja aj ked pridem domov tak hned vreckovkou utrem taketo vyrazky proste aby neboli v mastnote, stale ich musis drzat v "suchu". Len je to strasne otravne sa stale takto piplat s tym...

amanda123

veď to kitt...mali by nám poradiť nejakí ľudia, ktorí tým prešli alebo nejakí odborníci, ja neviem....ach, ale asi chcem veľa od nejakého fóra, keď doktori sú na nič..a pošlú človeka odtiaľ tam a nič...ja by som si želala aspoň to trávenie upraviť, podľa mňa by sa tým upravili všetky kožné hnusoby, ale ako..už som skúšala rôzne probiotiká...ale nič..sušené slivky, marhule, voda na to, proste nič..jedine mi zostane ťažko, ale na wc nič :( a potom tieto bolavé gule po tvári..a ak človek niekam ide, len aby sa modlil, aby sa mu akurát taká nevytvorila...najhoršie to mám v oblasti brady..

kitt

Amanda, ani nevieš ako ti rozumiem. To ako keby si opisovala mňa... tiež neviem čo s tým. Snažím sa kupovať si kozmetiku z lekárne, nepoužívam ťažké make-upy, pravidelne čistím pleť, nepijem, nefajčím, nestravujem sa nezdravo. napriek tomu je moja pleť už od puberty na figu. Som si istá, že je to proste vnútorný problém, vnútorný stres a trávenie, prekyslenie organizmu a tieto civilizačné choroby... :( Lenže čo máme jesť, keď všetko je údajne nezdravé a zlé??