Regresná terapia

Príspevok v téme: Regresná terapia
ORIONKA0235

Dobrý deň, rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s regresnou terapiou, ktorú som absolvovala už 2krát. Rada by som sa opýtala ľudí, ktorí sa regresu už zúčastnili, že aké mali pocity po..ja som si svoj prvý problém vyriešila už na jednom sedení. Na mojom druhom sedení som sa dostala do dvoch minulých životov. Zaujímam sa o pocity po regresnej terapii...pretože tam je určitý čas počas, ktorého sa musí telo vysporiadať s novými informáciami...a svoj druhý problém som si riešila, čistili sme situácie...prežila som si aj na tele pocity z minulého života...prosím opíšte mi Vaše pocity, ja sa cítim troška zvláštne na jednej strane veľmi spokojne, veselo, uvoľnene...cítim, že niečo sa spustilo...no a na druhej strane...mám troška chvenie v podbrušku...keď si to pripomeniem....je to dva dni po regrese..a troška ma jemne pobolieva hlava...ďakujem

zewa

Nechapem, preco sa to vola terapia. Podla mna to terapia vo svojom zmysle nie je.
Druha vec je, ze to pomaha. Niekomu.
Ci to je hlupost alebo nie.. je jedno, ako sa k tomu vyjadrim, vzdy bude mat svojich zastancov.
Len ten nazov ma irituje.

VDV

Smrťou človeka zanikajú zásadné princípy, ktoré doteraz v pozemskom živote definovali ľudskú existenciu. Sú to priestor, čas a kauzalita. Už nebudeme žiť v priestore a čase, ale v stave. Pozemský čas či stav časovosti ako dočasnosti všetkých vecí sa skončí. Po smrti nastáva večnosť. Večnosť je spôsob existencie Boha.

Človek ukončí svoj pozemský život smrťou. Končí sa tak čas, ktorý bol vyhradený na prijatie alebo odmietnutie Božej milosti. Nastupuje večnosť. O dosiahnutie večného života sa nemusíme usilovať vďaka nesmrteľnosti našich duší. Máme sa však usilovať o dosiahnutie blaženej formy večného života. Každý človek totiž po smrti dostáva večnú odplatu na osobitnom súde.

Reinkarnáciu poznáme z východných náboženstiev. V súčasnosti sa u nás reinkarnácia prezentuje stále viac ako alternatívna cesta spásy, ktorá ponúka ďalšie narodenie ako spôsob postupného sebavykúpenia namiesto kresťanskej nádeje na večný život, darovaný milosťou.

Naša konkrétna duša je nezvratne spojená s naším konkrétnym telom. Teda, ak je s ním naveky spojená, nemôže prijať telo zajaca či púpavy. Nemôže vymeniť jedno telo za druhé. Pozemský život je taký výnimočný, že ho stačí žiť iba raz a naplní sa. Eventuálna hriešnosť, ktorá by si vynútila ďalšie znovuzrodenie, v kresťanstve neexistuje, lebo všetky hriechy sú nám odpustené vo svätej spovedi.

zullu69

ahojte, ja uz tiez davnejsie chcem podstupiť regr terapiu najmä po prečítaní knihy mnoho životov mnoho majstrov lenže som sa zatiaľ nedostala ku nikomu konkretnemu kto by robil túto terapiu v košiciac alebo okolí, nemáte niekto nejaky typ? :)

orionka0235

Každý veríme v niečo iné, každý z nás má právo si vybrať čomu bude veriť. Aj tak je to všetko iba o tom jednom nájsť sám seba a ako by povedal môj priateľ ide o poznanie a ten kto to pochopí bude šťastný.Ja verím v to čo verím a som šťastná, pretože ak milujem, milujem srdcom, odpúšťam, verím a ďakujem denne za tento nádherný dar ako je život. Učím sa vstávať, nepadať na dno...a stále ísť ďalej neubližovať....pomáhať priateľom, ktorých mám rada....nebáť sa robiť zmeny a to čo v daný moment cítiť...nestaviam si žiadne mantinely..a hlavne sa snažím byť otvorená novým možnostiam....a čo bude po smrti sa nechám prekvapiť..namiesto polemizovania a hovorenia, o niečom čo aj tak nikto z nás v tento daný moment nevie a niako nezmení sa radšej zameriavam na svoju cestu a na to aby som bola šťastná...a nieje podstatné kto sa ako k tomu dostane, ale skôr...či to pochopí a či to cíti:D

pragog

Hildegarde a co ak je to opacne a prekvapena budes ty? Ako mozes tak vehementne tvrdit nieco co sa neda dokazt? Nevrav ano ani nie, nerozoberaj to zbytocne, iba si na to v klude pockaj...

pragog

Hildegarde a co ak je to opacne a prekvapena budes ty? Ako mozes tak vehementne tvrdit nieco co sa neda dokazt? Nevrav ano ani nie, nerozoberaj to zbytocne, iba si na to v klude pockaj...

hildegarde

Údajné spomienky na minulé životy "vynorené" vďaka regresnej terapii sú len ilúziou, preludom a nanešťastie veľmi presvedčivou manipuláciou niekoho, v kom niet ani štipky pravdy.

Na zemi žijeme len raz, a preto by sme ten čas mali čo najlepšie využiť, druhú šancu mať nebudeme. Aby sme, keď príde smrť, neostali s prázdnymi rukami, keď sa s stretneme s Tým, ktorý nám daroval život. Bude to moment veľkého prekvapenia pre každého - aj pre mňa. Ale o čo väčšie prekvapenie to bude pre tých, ktorí veria v reinkarnáciu, a zrazu zistia, že žiadna nebude.

orionka0235

Ahoj Karolinka:d aj ja som rozmýšlala nad p.Balintom, ale nakoniec som si našla niekoho bližšie. Tvoja kamarátka má asi jedno z tých horších období a ak to tak cíti, nevidím dôvod prečo by to nemala aspoň skúsiť.Prajem veľa šťastia:D

karolinka122

ja som sa zapojila do tejto temy prave preto, ze pred dvoma rokmi uz som sa aj objednavala u pana Balinta, nakoniec som to zrusila...Odvtedy som uz nato ani nepomyslela. Ale prave pred dvoma dnami som sa rozpravala s dobrou kamaratkou a ta to velmi chce skusit, ma vela problemov v zivote aj zdravotne dlhodobo nic moc, tak som jej takisto povedala nato nazor, ale ked ma nutkanie nato ist, nebudem jej do toho kecat a podporim ju, ked je uz rozhodnuta, snad to len dobre dopadne, je dost citliva aj ked navonok silna:D