Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem rýchlo schudnúť

Príspevok v téme: Potrebujem rýchlo schudnúť
gabikaa

AHOOJTE :) POTREBUJEM RýCHLO SCHUDNúT !!! NEVIETE NEJAKú DIETU čo by som rýchlo schudla alebo nejaký čaj pít :)?? nemožem velmi sa pri cvicení namáhat pretože mám poblemi so srdcom len potrebujem niečo poradit ako sa mám stravovat :) káždá rada je dobrá :) ak niečo vieete táák poradte :) dikýý

jan_hros

Ja som mal pozitivnu skusenost s behom do kopca a bielkovinovou dietou. Intervalovy beh je velmi dobry na redukciu hmotnosti. Pritom som presiel na ranajky, desiatu a olovrant na vysokoproteinovu stravu. kupit sa to da u hociktorej bielkovinovej diety. napr. medidiet, ketoaktiv, dietalegre. Tu len bacha na rozdiel v kvalite. Tycinky su dobre na ketoaktiv eshope ketoaktiv.sk

Daduska13213

ja som sa prihlásila na odber ich mailov lebo v článku je spomenuté niečo o ďalšom článku o sacharidoch tak som zvedavá ...

Daduska13213

jedna skvelá rada ..prestaň konzumovať nízkotučné jedlá a vyhýbaj sa sacharidom .. namiesto toho zaraď do jedálnička bielkoviny a tuky, ktoré pomáhajú chudnutiu ... prečítaj si tento článok: -odkaz odstránený- ..

gabikaa

:) no skúúšala som všéetko ale aj tak som neschudla :) chodím do školy a tak ked príde zo školy len sa najem a idem vonku :) ale už začnem riadne :) a večer nejest :) idem to skúúsíít ale neviem kolko vidržíím :)a potom ked nebudem jest niečo ,aby som zase nedostala jojo efekt :(

Metoo

Ahoj, neviem teda kolko a ako rychlo potrebujes schudnut, ale ja som takto pred rokom zmenila stravovanie... Sladke jem iba do 12.00, prilohy ( ryza,zemiaky...) do 15.00 a od tej tretej sa snazim jest len bielkoviny- sunku so zeleninou, syry, vajicka, mrkvu, brokolicu.... Do leta som schudla 8 kg ( sportovat som zacala az v lete).. Tak skus mozno takto ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem rýchlo schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk