Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Zapal sedacieho nervu

Príspevok v téme: Zapal sedacieho nervu
eluska

Som Slovenka zijuca v Kanade nasla som Vas ked som zistovala nieco o sedacom nerve.
Sedaci nerv ma trapil 6 mesiaco,mala som velke bolesti neraz so si aj poplakala. Nahodou som sa zastavila pri jednej rodine z Oravy ktory ziju tu. Alenka ma vela rokov reumu tak som ju sla pozret.
Ked som saopytala jej manzela ako sa ma odpovedal ze ovela lepsie. Apotom popri rozpravani som mu povedala ake mam problem uz 6 mesiacov. Som velmi stastna ,ze som sa tam zastavila pretoze on mi pomohol.
Dal mi meno doktora ktory robi akupunkturu.Prvy krat mi povedal ze mi pychne par ihiel zistit moje telo.
Po druhy krat som bola tam ich bolo okolo 27 (ihiel).
Pri odchode mi dal tabletky lieky ktore sa volaju
RUMALAYA su tmave ako cokolada su to tabletky z liecivych rastlin. Uzivam ich rano o 10:00 dve, a o 4:00 poobede dalsie dve. Nato este musim vypit caj ktory sa sklada :1 cajova lyz. fenagreek seads (semiacko), 4 struciky cesnaku, 10 ks cele cierne korenie, 1 styk skorica asi 10 cm dlha toto varit 15 - 20 minut v 500ml vody scedit a rozdeli na dvoje.Jeden hrncek vypit rano druhy poobede. Verte mi aleb nie dneska som bola treti raz na akupunkture a ja mozem sediet chodit a hlavne v noci spat bez bolesti. Ale si musite vybrat velmi dobreho doktora ktory vie co robi. Som konecne zase stastna.

RNG

Zapal sedacieho nervu je sposobeny najma virusami, ktore napadnu nervove izolacie=myelin. Zvysovanie viralnej imunity tu pomoze, tak isto branie omega 3 oleju DHA(1 az 1.5 gramu denne) , lebo tento je na regeneraciu myelinu nevyhnutny a v potrave ho nie je dost a telo ho vie vytvarat len primalo na vacsie regeneracie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal sedacieho nervu - Fórum - ZDRAVIE.sk