Ja 25...ona 17

Príspevok v téme: Ja 25...ona 17
no_one2

Pekny vecer prajem, mam problem..vyzera to ,ze som sa zalubil do 17 rocnej dievciny. Ako som uz v titulku poznamenal mne je 25. Je to divne? Mam z toho blby pocit, ze je moc mlada pre mna. Vtahy som mal vzdy len zo starsimi zenami a teraz toto. Vyzera to, ak to bude dalej pokracovat, ze skoncime spolu. Co mam robit?

fredka4

prepacte ale co tu riešite? :D je to v poriadku pokial si rozumiete
ja mam napr 20 a partner o 8r starsi by mi vyhovoval, je sice fakt ze sa nesprávam na svoj vek kedže mam starších rodicov súrodencov ale pokial si rozumiete je vsetko ok, s rovestnikmi sa viem zabaviť ale na vztah mi pridu ako deti
pozri chces mat hned teraz deti? alebo sa zenit? o tom pochybujem, vacsina chlapov sa ženi po 33 a deti taktiež v tom veku to by mala holka akurat aj po skole ale toto je uz velke polemizovanie ci dovtedy budete spolu atd
drzim palce ;)

TinaM

CAI: ja napr. pouzivam terminologiu takto: Najprv sa mi niekto zapaci, potom sa zalubim a po par mesiacoch a rokoch je to laska. Ale kazdy to pomenuva inak, hlavne je,aby sme si rozumeli :)

CAI

papa1

mimo?

cize ak pozeram do buducnoti a neberem vztah ako "ulet" tak som MIMO?

som mimo aj preto, ze nefajcim, nepijem popriapde nedrogujem?

a kto je potom IN ?

nehovorim, ze im to nemoze vyjst, ale.. vzdy je tam ALE..

potom pouzil slovo zalubit nemiestne..

zalubit sa neda len tak, ak je to zapacit, tak to je uplne ine a potom preco nie..

zalubenie nemoze prist skor, ako o par mesiacov-rokov (lebo ake slovo pouzije potom po 10 rokoch?)

a take "co bude o 10 rokov" potom tu mame temy typu "mame 35, sme spolu 10 rokov, nezhodneme sa na detoch, chcem, on/a nie"

chapes o co mi ide?

Liliana65

no_one2

tiež nevidím problém, tiež som mala 17 a on 26... teraz sme spolu 9 rokov, vždy sme si rozumeli a aj si rozumieme, človek nikdy nevie čo sa stane, každý nám hovoril, že sa rozídeme, že to nevydrží, ľudia sa rozvádzajú aj po 20-30 rokoch.. nám je fajn a nemienime to teraz meniť, ohladom rodičov to bolo super, mna moji prekvapili, spočiatku sa trošku obávali, ale nakoniec boli šťastní, že ho mám :) skôr si všímaj na nej iné veci a nie vek, ten máte podla mna v pohode... ide o to, či si rozumiete a či sa priťahujete o nič iné

TinaM

Ja v tom problem nevidim. Ak vam to bude klapat, aspon nemusis este hodnu chvilu riesit otazku zakladania rodiny, kedze ona je este mladucka a mozete si uzivat spolocny zivot. Vek je relativny pojem vo vztahu.

miso 21

chalanko 17 rocna baba este nevie co zo zivotom, je nevyburena, nema rozum... najdi si dospelu zenu a nie decko ...

Severka

Láska je láska, len rodičia ničomu nerozumejú a len zakazujú a sú proti všetkému čo ich dieťaťu prináša radosť, potešenie a slobodu. Prečo?? Lebo sa boja a berú svoje dieťa ako keby ešte bolo dojča. Ale keď deti vyrastú rodič nesmie zakazovať.

Vieš čo ak si sa zamiloval do baby a je to vážne tak sa s ňou stretávaj. Ale nezlom jej srdce.