Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah - ako so sebou nenechať manipulovať?

Príspevok v téme: Vzťah - ako so sebou nenechať manipulovať?
e-e-eliska

velmi tažko bral, že som išla s kamarátom sem tam na bowling. Tak som prestala chodiť, lebo som ho chápala. Keď prišla moja dobrá kamarátka zo španielska, bol s nami a tiež som chcela byť s ním. Po večierkoch nechodím, len keď tak s ním. Ja som si však nikdy nedovolila mu niečo zakázať. Pred tým než som ho mala, som sa venovala všeličomu, hocikam som si zašla..
V poslednej dobe začal mať viacej záujem chodiť von s inými priateľmi aj so ženami, ktoré nepoznám. Samozrejme mu verím! Ale keď chcem ísť ja napríklad s niekym a nemusí to byť posedenie v bare, hoci len výstava, nákupy - nepáči sa mu to. Natruc by som nešla s niekym, to mi nepríde dobré, ale na druhú stranu ma to hnevá, lebo mňa púšťať nechce. Ak by som išla, neviem ako by reagoval, lebo naozaj naštvaného som ho videla/počula raz a aj ked mi nenadával do ničoho, zranilo ma to. Je to môj prvý vážnejší vzťah. Plánujeme spoločnú budúcnosť a velmi sa bojím, že až raz budeme mať dieťa, nebude ma rešpektovať.

woo

ziarli preto, ze sam ma za usami. a geopardica ma pravdu, je majetnicky. to nema nic s laskou. mal by ta respektovat. nikto ti nemoze nic zakazovat. ani nema prava s tebou manipulovat a durdit sa, ked nie je po jeho. nakoniec skoncite tak, ze ty budes radsej doma sama a on vonku ktovie kde. to chces?

geopardica

Ahoj Eliska,neviem kolko mas-mate rokov.co na to povedat,myslim ze tvoj partner je majetnicky typ. On moze vsetko a ty nic. Porozpravaj sa s nim o tom ako si to predstavuje-jeho-tvoju volnost. Aj ty mas pravo ist von,zabavit sa. Existuju chlapi,ktori su takyto,vadi im ked ich partnerka chodi kade-tade,co nehovorim ze je nespravne,privlastnuju si druheho partnera-to uz neni spravne a dokonca ziarlia.vo vztahu je potrebna rovnovaha. Mas svoju hrdost,svoje pravo povedat si,co mas na srdci a co ocakavas.Ak ta tvoj priatel nebude respektovat,budes sa rozhodovat,co dalej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah - ako so sebou nenechať manipulovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk