Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy a ich nevkus

Príspevok v téme: Ženy a ich nevkus
Boy boy

Včera som v obch. centre nemenovanom videl ženu asi 35 _ 40 rocnu čo mala nohy do X.
Viem je to vrodené ale ta ženská mala oblečene úzke nohavice tie priliehavé legany ci ako sa volajú a k tomu krátku bundu nad zadok. A ešte k tomu bola trocha tucnejsia. Prečo sa tie ženy tak zmagoria obliekaním. Vari nema doma zrkadlo? Nevidi ze toto by si obliecť radšej nemala ? Keď som videl tie jej krivé nohy tak mi bolo až zle. Podobnú ženu som videl v lete v krátkej sukni. Prečo nemajú mieru v obliekaní?

sundaynext

Škoda že som neodfotila toho tucneho chalana, co si na ihrisku sadol na lavicke chrbtom ku mne, a mu trcala takmer celá rit aj s chlpami. Bolo to také nechutne, že som mala nutkanie zavolat policiu.

Boy boy

Oooo Ebi to čo vložka kuk ?: DTo je sila. Ale tie nohy presne ako ta čo som videl ja, ale vložku som nevidel : D DD

uplakana221

Aj take ženy sa chcu pekne obliekať, podla svojho vkusu.. A keď sa im to tak páči tak asi nebudú chodiť v nohavicach, čo vypadaju ako vrece -,- ... a takym zenam len klobuk dole... že sa nehanbia aj tak ist na ulicu ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženy a ich nevkus - Fórum - ZDRAVIE.sk