Prečo je taký?

Príspevok v téme: Prečo je taký?
Dawia

Mám priatela, sme spolu 5 rokov. Niekedy má však také tahy, že ma ignoruje, nezaujíma sa ani o sex, podrypuje domna, za všetko ma kritizuje.Nepovie mi, že ma ľúbi.. TRvá to 2-3 dni potom už je ok. Prečo je to tak? Neviem si predstavit že mi švihne, a len tak donho začnem vyrývať, a vkuse nanho drbať. Takisto má problém s dvíhaním telefonu. Povedal že hocikedy sa neozve 4-5 hodín preto, lebo má robotu, atd..čoje podla mna smiešna výhovorka..Viem, že to nieje nejaký extra problém,ale on si neuvedomuje, ako mi tým ubližuje, ked ma tie svoje dni!Mate aj yv podobné skusensoti? Mám si nato zvyknut alebo to riešiť:

kablica

ty ho stihas, ked sa ti neozve 5 hodin?? kks, toto ja mat na krku, utekam kade lahsie, aby ma niekto po 5 hodinach nahanal telefonom ako o zivot...

Dawia

Aj ja som už rozmýšľala že sa mo ako keby pomstím, ale keď to nieako nedokážem:/ Už som mu viackát spomínala, že neznášam tie jeho blbé dni .On bol len ticho. A s prácou to nesúvisí, robí to aj počas volna..

MiskaK.

Podla mna by si mu mala povedat,ze ta to trapi a ze ti tym ublizuje.Uvidis,ci bude mat zaujem sa o tom s tebou rozpravat,ak nie,tak sa zacni spravat ako on,daj mu to trosku pocitit,ze to nie je spravne co robi,ked na to nema dovod byt taky.