Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia nosa - Ocenas alebo koho?

Príspevok v téme: Operacia nosa - Ocenas alebo koho?
gurinka

ahojte velmi dlho rozmyslam nad lekarmi- Ocenas ktory je sice drahsi ale zatial som videla len dobre skusnosti, zaujimalo by ma aka je unho cakacia doba na konzultacky a operaciu?
prave toto ma odradilo od Cervena kde sa caka niekolko mesiacov co je strasne dlho
Mate niekto skusenosti s Fabrym, Racz?
Chcem sa spytat aj na cenu kolko vas to vsetko vyslo a ako ste to riesili pokial ste za nimi cestovali z ineho mesta?

grey

skutocne velky pozor na mudr.cervena.mala som snim velmi zle skusenosti po kazedj stranke.odoborne aj ludsky.clovek bez zabran a cti.skratka ako citam aj ine prispevky chrapun akemu niet paru v tomto obore.po osobnej skusenosti urcite NEODPORUCAM.

tobbyn

Bol som u Dr. Očenáša v BB essur na konzultáciu, operáciu nosa naplánoval o dva mesiace, všetko vysvetlil,proste vedel hned čo chcem urobí mi to v celkovej anestéze, na mna pôsobil tak,že mu človek od prvej chvíle dôveruje. Teším sa na nový nos a hlavne som rád, že som si vybral tohto chirurga. Potom napíšem ako to dopadlo.

hnedoočka123

ahoj gurinka, neviem ako operuje očenas,fabry alebo racz, ale ja som štvrťroka po opke u mudr.červeňa a som na milion percent spokojná to čakanie trištvrte roka na konzultáciu a potom tri mesiace na opku stále za to, a nikdy by som nešla k inému všetko prebehlo hladko a dokonca som nebola ani opuchnutá ani fialová a nos mám úžasný. Jedinú radu ti dám kým sa rozhodneš poriadne si zváž ku komu pôjdeš aby si potom neriešila nejaké reopky a ale aby si bola taká prešťastná s novým nosíkom ako som ja držím ti palce:)mna opka vyšla do 1600€ zo všetkým a cestovala som 300km cca.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia nosa - Ocenas alebo koho? - Fórum - ZDRAVIE.sk