Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prejedanie

elka

ahoj je to tak,ak sa nenudíš nemyslíš ani na jedlo a ak ťa to chytí tak aspoň len raz do dňa si na tom dobre,ale ak sa nudíš zvraciaš aj niekoľko krát do dňa a potom sa neznášaš aspoň niečo také maám ja preto si hľadám aj nezmyselné práce ak niesom v škole alebo v robote

lululka

nudis sa a tak sa ides najest das si rozok, druhy, potom mas chut na sladke tak keksik, jogurt, syr, jogurt.. aspon u mna tak...:(

zuzca26

dievcata, ako to vyzera ked sa prejete? co vsetko zjete naraz? zaujima ma to trosku, chcela by som aspon zhruba vediet co oto obnasa:)

bronik

Ahoj Jaja. Ja som nastastie tiez teraz cekom dobre. podarilo sa mi trochu pribrat a uz som nasla aj niekoho, s kym sa chodim poradit. Dufam, ze to bude uz len lepsie. Napis daco, ked budes mat chut.

adrianka

AHOJTE KOCKY! tak mam typ na chudnutie! 1-ak nebudete jest min.2tyzdne chlieb alebo akukolvek mucnu potravinu,tak stratite chut do jedla. 2-ak mate velku chut do jedenia a tak,to svedci o tom ze mate prehriaty zaludok.jeho teplotu znizite min.2 poharmi vody pod10stupnov. funguje to!

jaja

bronik,to som nepisala ja,ale som rada,ze si ma pamatas :-)ja som v nastastie v poriadku :-)a ty sa mas ako,moja?dufam,ze tiez dobre :-)

bronik

Ahoj Jaja. Neviem ci si ma pamatas. Raz sme si pisali na tomto fore. Co je s tebou, dievca? Vzdy si vsetkych povzbudzovala. Co sa deje? Ja ti drzim palce a myslimna vas vsetky aby sa nam spolocne darilo bojovat s tou svinskou anorexiou a teraz citam od teba toto. Nehnevaj ma! vsak sme silne baby a nebudeme sa predsa vzdavat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prejedanie - Fórum - ZDRAVIE.sk