Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prejedanie

rossinka

niekto..boze to jak keby si my z duse vravela presne toto je u mna ked ziem neco co nemam tak si poviem kaslat nato uz som ajtak ziedla sladkost tak od zajtra zase nejem dnes sa to nerata a za ten vnimocny den zjem toho jak slon a potom mam vycitky a dalsi den hladujem

twixinka

ahojte nemozem si pomoct ale strasne vela pijem vksue som smadna..za den vipijem 4 az 5 litrov to je uz asi moc....je to az take zle??

niekto

asi rok som sa trapila s miernou anorexiou a schudla som z 52-53 kg na 41, a postupne som zacala priberat spat - teraz mam problem s tym, ze ked raz zacnem jest nejake sladke, tak si vzdy poviem "no co aj tak uz je cely den pokazeny dnes sa este poriadna prejem a znechutim si vsetko sladke a od zajtra uz budem zasa jest normalne" a potom sa v jedeni neviem zastavit... soms chopna zjest aj pat tyciniek na jedno posedenie az je mi totalne zle... som z toho dost na nervy lebo sa bojim, ze skoncim zasa na opacnom extreme...
dnes to skusim znova tak mi drzte palce. nech zije silna vola :)

nastenocka77

ahojte dievcence.. ako sa vam dari? dufam, ze sa mate fajn. ja sa celkom drzim, uz som zacala aj cvicit. urcite sa najdu chvilue, kedy by som fakt zrala a zrala, ale verim si, ved sme zeny, sme silne :D tak sa drzte :)

nicoool69

ahojte.. som tu dnes poprvy krat... ja len ze, ja uz som si presla ci uz hladovanim, alebo prejedanim sa a potom ist vracat...
je to strasnee... trvalo to 2roky.. a teras uz 8mesiacov sa normalne stravujem. a to som pribrala zo 47kg na 54 a meriam 167cm. som velmi rada ze uz nemam vycitky z jedla... teras si obcas aj zacvicim a je mi dobre.. vsetko sa daa len musis chciet je to tazkee.... aj ked zjem celu cokoladu tak nejdem vracat.. ale spravim si 100brusakov.. naozaj hodinku po jedle sprav 100 brusakov a budes sa citit super. a taktiez aj actvia je velmi dobraaa... ja somprestala jest maso... ale sladkosti sa neviem zbavit:-)) drzim palceky:-))

janka

baby da sa z tej bulimie dostat?ja skusam normalne jest ale ked sa naobedujem a nevyvraciam to tak mam casto krce a nafuknute brucho a pritom zjem len ryzu,zeleninu prip.kur.maso.

jonzetta

ufff.... blbosti som robila.... no neviem.... uz mam pokrk toho vsetkeho... a zaprisahala som sa ze tri veci uz NIKDY nespravim: neopijem sa, nebudem vracat naschval, a nebudem sa snazit schudnut! koniec, uz to nechcem stale drzat v hlave.... zistila som, ze cim viac o ppp ako takych viem, tym viac nimi trpim... asi by som sa mala menej v tom vsetkom sparat. preboha mam 16! moje telo prave prechadza zlozitym vyvojom, tak by som mu mala prestat takto ublizovat! som vpoho, nie som tucna a keby, je mi to jedno. som ete dieta, mam kopu inych, prijemnejsich starosti :) naozaj, koncim s tymto vsetkym. nebudem uz na to ani mysliet. vazne, uz nechcem cielene chudnut, chcem len byt stastna.... cize huraaaa do veci, co ma bavia :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prejedanie - Fórum - ZDRAVIE.sk