Prejedanie

bi.u.š.k.a

Ahojte.Vy u pisete ako priberate..tak sa pridam bola som na 3tyzdne prec z domu a pribrala som 5kil..a vidno na mne a navyse sa necitim vo svojej kozi..myslim ,ze vacsina z nas ma problem sa rozlucit so sladkym potesenim(ja vydrzim cely den nic "normalne" nejest..mne staci vzduch a cokolada..redtym som pila pepsi..teraz uz len mineralku ale no som na tom podstatne horsie..zacala som pit red bull..viem,ze by som nemala ale ked sa nudim alebo ed vidim niekoho ineho jest co i len v telke musim aj ja..vravim si uz dost dlho ze pop 18tej nebudem jest..ale ja jem o takej 22hej obcas o 23tej..mozno je to tym ze teraz beriem tabletky na stitnu zlazu..bola som predtym stihla..vychudnua no teraz zdaleka sa na seba nepodobam..nejake rady? ked mne sa cvicit nechce a viem ze by som mala a bez toho to nejde.. :( ako ste sa prinutili? sacili foty? mne to pomaha len do placu a aby som si pomohla prestat na o mysliet utesujem saa cokoladkou..co je smutnejsie..ak mate nejake rady ..u mna su vitane :)

rossinka

niekto..boze to jak keby si my z duse vravela presne toto je u mna ked ziem neco co nemam tak si poviem kaslat nato uz som ajtak ziedla sladkost tak od zajtra zase nejem dnes sa to nerata a za ten vnimocny den zjem toho jak slon a potom mam vycitky a dalsi den hladujem

twixinka

ahojte nemozem si pomoct ale strasne vela pijem vksue som smadna..za den vipijem 4 az 5 litrov to je uz asi moc....je to az take zle??

niekto

asi rok som sa trapila s miernou anorexiou a schudla som z 52-53 kg na 41, a postupne som zacala priberat spat - teraz mam problem s tym, ze ked raz zacnem jest nejake sladke, tak si vzdy poviem "no co aj tak uz je cely den pokazeny dnes sa este poriadna prejem a znechutim si vsetko sladke a od zajtra uz budem zasa jest normalne" a potom sa v jedeni neviem zastavit... soms chopna zjest aj pat tyciniek na jedno posedenie az je mi totalne zle... som z toho dost na nervy lebo sa bojim, ze skoncim zasa na opacnom extreme...
dnes to skusim znova tak mi drzte palce. nech zije silna vola :)

nastenocka77

ahojte dievcence.. ako sa vam dari? dufam, ze sa mate fajn. ja sa celkom drzim, uz som zacala aj cvicit. urcite sa najdu chvilue, kedy by som fakt zrala a zrala, ale verim si, ved sme zeny, sme silne :D tak sa drzte :)

nicoool69

ahojte.. som tu dnes poprvy krat... ja len ze, ja uz som si presla ci uz hladovanim, alebo prejedanim sa a potom ist vracat...
je to strasnee... trvalo to 2roky.. a teras uz 8mesiacov sa normalne stravujem. a to som pribrala zo 47kg na 54 a meriam 167cm. som velmi rada ze uz nemam vycitky z jedla... teras si obcas aj zacvicim a je mi dobre.. vsetko sa daa len musis chciet je to tazkee.... aj ked zjem celu cokoladu tak nejdem vracat.. ale spravim si 100brusakov.. naozaj hodinku po jedle sprav 100 brusakov a budes sa citit super. a taktiez aj actvia je velmi dobraaa... ja somprestala jest maso... ale sladkosti sa neviem zbavit:-)) drzim palceky:-))

janka

baby da sa z tej bulimie dostat?ja skusam normalne jest ale ked sa naobedujem a nevyvraciam to tak mam casto krce a nafuknute brucho a pritom zjem len ryzu,zeleninu prip.kur.maso.

jonzetta

ufff.... blbosti som robila.... no neviem.... uz mam pokrk toho vsetkeho... a zaprisahala som sa ze tri veci uz NIKDY nespravim: neopijem sa, nebudem vracat naschval, a nebudem sa snazit schudnut! koniec, uz to nechcem stale drzat v hlave.... zistila som, ze cim viac o ppp ako takych viem, tym viac nimi trpim... asi by som sa mala menej v tom vsetkom sparat. preboha mam 16! moje telo prave prechadza zlozitym vyvojom, tak by som mu mala prestat takto ublizovat! som vpoho, nie som tucna a keby, je mi to jedno. som ete dieta, mam kopu inych, prijemnejsich starosti :) naozaj, koncim s tymto vsetkym. nebudem uz na to ani mysliet. vazne, uz nechcem cielene chudnut, chcem len byt stastna.... cize huraaaa do veci, co ma bavia :)