Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prejedanie

jonzetta

hanbim sa, ale zasa som vracala.... ale zasa len minimum... ja nechapem- vsak ked uz to robim, tak nech zo mna vyde aspon vsetko :(

mis.

evul, ahoj, ďakujem. Áno, ja som to myslela tak, že sa voda začne zadržiavať, nie, že sa uloží do tukov, (to som myslela s jedlom), asi som to zle napísala.. Takže je to tak, ako som myslela.. A ja pijem za deň tak 1l. Viac nie.

evul

mis. - velmi ti drzim palce, urcite to zvladnes, aj ked to nie je lahke... A co sa tyka vody - ma 0 kJ, takze ukladat do tukov nie je co. Telo by sice mohlo zadrziavat vodu (nie tuk!), ale tu je vtedy, ked pijes malo - boji sa, ze viac nedostane. Ked zacnes pit normalne, zadrziavanie prestane. Takze ked budes pit dost (2-3 l denne), nehrozi ti ani toto :)

jonzetta

palinnna, dakujem velmi pekne :) a aj vam ostatnym...tak sa skusim udrzat naplno zamestnana a skusim najst zmysel zivota v niecom inom ako je chudnutie... boshe, to bude dlha cesta... ale nic ine mi nezostava, takto nemozem a nechcem dalej zit.
a mis, z vody nepriberies... nemozes-nema kJ ani tuky, nema sa ti ako ulozit do zasob. kludne pi...
drzte sa babeny, vsetky!!

mis.

and, ajoj, práve som prišla. Práve dnes som bola u psychologičky, dohodli sme sa, že môžem jesť teraz tú tekutú stravu, lebo s normálnym jedlom mám veľký problém... a to nehovorím, že som sa jej dnes pýtala, či nepriberem z vody, lebo mám strach:-( Čo si o tom myslíš? Viem, že má voda 0kJ, ale keď som teraz moc nepila, teraz začnem, nezačne si to telo ukladať vodu, t.j. začnem priberať? Nie je to tak ako s jedlom, že keď dlho nejeme, potom začneme, že si telo ukladá všetko do tukov? Mne už z toho jedla riadne šibe, ale jediné po čom túžim je vyzdravieť, kašlať na jedlo. Veď ja celé dni nič iné nerobím, len rozmýšľam o tučnote, chudosti, kalóriách, nemôžem ísť už ani sama nakupovať, chytá ma tam panika.... zajtra sa idem prihlásiť na jazykový kurz, ktorý začne od septembra, prihlásim sa na nejaké cvičenie, veď toto je už na nevydržanie. Potrebujem byť v činnosti, lebo sa zbláznim. Najhoršie je ostať celé dni doma a utápať sa v bezmocnosti, zúfalstve...a ja to chcem zmeniť!
And, a s tou polievkou súhlasím.. lenže to je snáď jediná vec, ktorú si nevyčítam:-(

and

ahojte,mis.nepapaj polievku z podravky ak mozes,urcite ma v sebe kvantum glutamanu,teda soli,a ta Ti v tele zadrzi vodu.radsej si urob nejaku svoju,zeleninovu,to je lepsie.Alebo jes taku bez glutamanu?Plnohodnotne jedlo a zdrave je aj uvareny karfiol a zemiaky,aj ked maminy budu rozpravat svoje.Ja mam uz tiez problemy s haluskami,citim sa po nich zle,je mi dost tazko.Tak aj rodine niekedy urobim variant cestovina,bryndza a ako na halusky ,co kto si da.a tiez mamina varievala takto,halusky,zemiak.placky,podobne jedla casto,to urcite nie je velmi vhodne.Ja to v rodine urobim,ale placky veru ani nepamatam ,ale nie casto.Ked si to zazelaju.Jonzettka,a co si to zas vyskusala?Prosim Ta to nevedie k nicomu,to si na najlepsej ceste, ako sa uplne zamoces do problemu.Ak sa naucis vracat,ani pevna vola Ti nepomoze.Vyskusaj tie rady,ist ,pockat tych 10min,radsej aj poplakat,ale vydrzat,neprejest sa ,aby nemuseli byt tie prehanadla,a najnovsi sposob.Vsetky rady boli velmi osozne,tak ich skus, co Ti dievcata dali.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.