Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to môže znamenať? Trvá to už mesiac

lalalala55

Súvisí to s chorobami horných dýchacích ciest? Lebo pred pár mesiacmi som mala kombinovaný zápal a mesiac som sa z toho dostávala. Toto som našla a tento opis dosť sedí: Benigní paroxysmální polohové vertigo. Pacienti jsou obvykle bez symptomů, pokud nejsou vystaveni "provokující" pozici. Otáčení se na polštáři při vstupu do postele nebo zaklonění hlavy dozadu, abychom se na něco podívali či na něco dosáhli, může stačit k vyvolání ataky. Ačkoli se jedná o benigní stav, lze konstatovat, že se jedná o stav absolutně vystrašující (hrůzný) a že na krátký čas je vertigo tak intenzivní, že postižený ztrácí zcela kontrolu nad rovnováhou.

RNG

Teda nehovorim ze to musi byt to, ale je to dost pravdepodobne.Najma dnes v sezone/epidemii zapalov hornych dychacich ciest.

RNG

Vestibularny syndrom. Zo zapalov v strednom uchu, ktore je spojene Eustachovou trubicou s hornym dychacim systemom sa v strednom uchu vytvoria drobne kalcifikaty ktore sposobuju zavraty pri urcitych poziciach hlavy. Moze to viest az k vertigu=strata rovnovahy.

lalalala55

Neviem, trvá to už mesiac a nič nemám zaseknuté, všetky pohyby môžem vykonávať, problém je len keď ležím. Zvykla som si zaspávať na pravej strane ale sem-tam sa otočím a vtedy to príde :( Je to ale poriadny závrat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to môže znamenať? Trvá to už mesiac - Fórum - ZDRAVIE.sk