Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zase verit partnerovi?

Príspevok v téme: Ako zase verit partnerovi?
suprax

caute, mam taky problem ze uz nedokazem partnerovi vobec verit, mam paranoidne stavy atd. vymyslam si pribehy nezmyselne a som dost nervozna ked neviem kde je.
nedokazem mu verit lebo po 5,5 rokoch sa rozhodol ze chce vyskusat ake je to byt slobodny, klamal ma aj predtym hodne, proste bol nevybureny, ale myslim ze ma nikdy nepodviedol. ja som nebola svata ale snazila som sa na sebe pracovat a bola som mu uplne oddana, verila som ze sme spriaznene duse a ze spolu budeme navzdy. no on ma totalne oklamal ako sa dalo, hral na dve strany , hned po rozchode si nabaloval babu, opil sa a vyspal sa s nejakou.......
ja som si ho vymazala zo zivota.
po mesiaci a cosi doliezol a prosil o sancu. moc sa vtedy este nesnazil.skor sme sa hadali ani ja som to nebrala vazne.
avsak nejak sa to ustalilo aj ja som to zacala brat vazne. on sa tiez casom vykrystalizoval, je lepsi, je iny, strasne sa snazi uz velmi dlho, pocuva ma a snazi sa ma pochopit, proste v skratke fakt vidim ze je iny a ze to mysli vazne.
problem je v tom ako som na zaciatku pisala ze ked mam stale obavy, nedokazem mu sto percentne verit, stale sa bojim... ked mam napr. nieco pekne pre nho spravit , nieco romanticke, citim nejaku nechut k tomu. neviem sa z toho dostat denne myslim an to co sa stalo a ze sa to moze stat znova. sme spolu sedem rokov.. prosim vas o rady ako ste sa dokazali dostat z tej traumy. mne uz fakt sibe strasne. :(
dakujem

suprax

ahojte, dakujem moc za prispevky a nazory.. upresnila by som to rada ze on ma nepodviedol, .. tak ako tu niekto pisal, soznali sme sa v 15, chodili spolu 5,5 roka a nemu vtedy preplo ze potrebuje vyskusat ake to je byt slobodny.. da sa to chapat , chlapi su iní ako zeny, mozno si nieco potreboval dokazat. ale aj tak, zahodil to co sme mali... a vtedy ked sme nneboli spolu tak sa s nejakou vyspal ked bol zevraj strasne opity. teraz je fakt dost iny ako pred rozchodom. zmenil sa a uvedomil si chyby ktore robil predtym.
fakt strasne dlho nespravil nic take co by ma sklamalo.
to naozaj bude uz navzdy takto??? ma ist teraz na lyzarak a ja som dost nervozna z toho.nechcem takto zit, mna to nici a stale sa trapim. ale lubim ho a myslim ze nas vztah je uz vyrovnany, len nedokazem zabudnut na to co sa stalo.

Agnes998

Takze uz rok a pol zijes vo vztahu v takejto neistote? Si stastna? Asi moc nie mam pocit. Bola to asi tvoja prva laska, ale ked sa s nim necitis stastna, velmi vazne by som uvazovala to s nim ukoncit. Chces takto prezit cely zivot? Tvoje obavy a pocity neistoty chapem, vsak ta dost podrazil, oklamal, podviedol a este sa ani moc nesnazil ta ziskat naspat. Jo, moze byt teraz mily dobry ale nemas u neho istotu ze to nespravi zas. A to teda nemas. Zrejme si ta, kto vo vztahu miluje viac, ale treba sa zamysliet ci ta laska ma aj zmysel.

Nikuška.Nika

A taktiež spravil to raz , prečo nie spraviť to znova! Je veľa chlapov ktorý si užívajú a baby vždy odpustia a prekusnú to, pretože lúbia viac a chalan nato šak ona mi to prepáči a odpusti mi.
Takže neviem ti až tak poradiť, on si vybral, že chce byť sám a klamal ta. To sa len tak nedá odpustiť

nemcur123

a ohladne toho, ci ta miluje alebo nie

myslis, ze ta miloval aj ked zasuval do inej?

nehovorim co mas robit, ale toto je dost na zavazenie.. pritazujuca okolnost... rozhodne..

a to ze "uvedomil som si ze ta milujem" je alibisitcke..

ako si ot moze uvedomit tymto sposobom? asi ho vykopla milenka :)

nikdy nepochopim ako takyto clovek zmysla, ale nevadi, o to lahsi je svet pre nas, co si vazime co mame, bez toho aby sme to museli stratit.

nemcur123

ako sa da toto odpustit ?

proste 1 sanca a hotovo, ziadne take ze "raz mozes, raz ti odpustim"

co je toto za uctu k druhemu?

ked tak rad riskuje, nech sa paci, osral sa.. moze hladat dalsiu..

Nikuška.Nika

Ahoj.
Ja si myslím, že si potreboval ešte trošku užiť a vyskúšať život a uvedomil si že spravil chyby keď ste sa rozišli a vyspal sa s nejakou babou, vtedy prišiel nato že stratil lásku, ale na druhej strane to chápem 6 rokov je dlhá doba a asi ste začali spolu chodiť vo veku kedy si chcel ešte užívať, ale zaľúbil sa teraz to naňho znovu doľahlo ale podstatné je, že si to uvedomil a začal sa meniť. Myslím si však, že ten pocit neistoty a obavy o to kde je, kedy príde, prečo mešká... budú v tebe asi stále aj keď sa to budeš snažiť ovládať. Je len na tebe či mu to odpustíš a či ho ešte chceš.. Držím palce

Michaela K.

Ja si myslim,ze ked urobil to,co urobil,tak ta chapem,ze mu uz nedokazes verit.Ani ja by som to nedokazala.
Podla mna by si to mala ukoncit,pretoze ak ta raz podviedol,preco by to neurobil zase,ked sa mu to prepieklo.Ci ta miluje neviem takto posudit,ale ak by mna priatel podviedol,tak ani nahodou by som mu neverila,ze ma skutocne miluje.
Chcem sa ta spytat,odpustila si ku to,ze sa vyspal s inou zenou?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zase verit partnerovi? - Fórum - ZDRAVIE.sk