Seba zobúdzanie sa

pompiKolacik

Pred spanim mysliet na cas zobudenia a vyhrazat sa sam sebe v duchu ,ak zaspis ,tak si ma nepraj ,budes znasat dosledky ...

Lulu2011

gavij - bud rad, ze si taky kludny a vyrovnany, ze sa sto krat nezobudis kym mas vstat :D kludne sa spoliehaj na budik nadalej

redka

kukni si aplikaciu sleep as android alebo tak nejak sa vola... ked si ju nastavist tak ta craj zobudi v takej faze spanku, ze sa nebudes potom citit akomechom udrety,sle sviezi... tazial nemam prakticky odskusane :D ale kamoska hovorila ze je to dobre :D

joro

Neviem ale ja to takto robim už možno aj 25 rokov a stale som unavený a ráno sa neviem zobudiť bez budíka. Ked zazvoní a vstanem po nejakých 10 minútach už je to dobré.Vždy som dobre spal no uvidím po 50-ke

Ivka 1

Všetko je vo Vašej hlave :) Tam je potrebné začať. Stanoviť si denný režim a snažiť sa ho dodržiavať, Veľmi dôležitý je nielen čas vstávavania ale aj ukladania sa k spánku. Vaše telo si postupne na to zvykne. Skúste min.30 dní ráno vstať v určitú hodinu a večer ísť spať vždy v rovnakom čase.