Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokazem schudnut inak ako hladovanim, preco?

Príspevok v téme: Nedokazem schudnut inak ako hladovanim, preco?
Marianne11

Pri vyske 158cm som mavala 58kg. Skusila som vsetko! Nejest 3 hodiny pred spanim, vynechat sladke a muku, pit 2litre vody denne, nic! kilo za mesiac, maximalne. Skusala som aj dietu 1200kcal a zasa nic! Bola som na zisteni metabolizmu, je len 1200kcal!! To som sa nedivila, ze vaha nejde dolu...Potom som nasadila tvrde treningy a hladovka do 500kcal denne a aha, 6kg za mesiac dolu! Je toto mozne? To sa mam cely zivot takto stravovat? Nedokazem to... Pred Vianocami som mala krasnych 50, tyzden som si dopriala aj salat, rezen a kolace a hops, mam 53. Je toto normalne?? :((( Nemozem cely zivot hladovat:((

marianne11

ebi ty ma nechapes? ja nechcem, aby uz klesal, ja som rada, ze nizsi uz byt ani nemoze! a cvicim stale, citaj, svalov mam vraj viac ako by som mat mala... mam proste asi hlupu genetiku a najhorsie je, ze to ide vsetko do mojich kratkych noh, ktore vyzeraju potom hrozne:(

Daduska13213

ako si sama povedala, rýchle chudnutie ťa doviedlo stále k jo-jo efektu .. prečo radšej neschudneš to kilo za mesiac, ktoré si aj udržíš? ako sa trápiť a potom to zasa zhadzovať? =D vždy ke´d rýchlo schudneš a potom začneš normálne konzumovať telo si začen vytvárať zásoby pre ´další prípad obmedzenia =D .. tak radšej to kg za mesiac.. za pol roka to máš 6kg ale aj ke´d budeš normálne jesť tak si tu váhu udržíš =) Nie je umenie rýchlo schudnúť, ale udržať si nadobudnutú hmotnosť

0vecka

inaq nevim preco xces schudnut...BMI mas v norme a ak mas este o 4kg svalov viac ako mas mat tak si uplne v pohode.

ebi777

čím je bazálny metabolizmus vyšší, tým je to lepšie pre človeka (chudnúceho), lebo tým viacej energií páliš,,

takže pre teba je lepšie, ak by tvoj bazálny metabolizmus stúpol,,, nie klesol ako píšeš, že ti nikdy neklesne

mám pocit, že v tom nemáš jasno...

nízky bazálny metabolizmus môžeš mať daný aj geneticky,,,, alebo je výsledkom hladovania a nepravidelného a nevyváženého stravovania!!!!,, bazálny metabolizmus klesne, lebo si pamätá, minulé odoprenia,, a tak šetrí, znižuje bazálny metabolizmus, vytvára si tak rezervu.

Bazálny metabolizmus je možné zvýšiť pravidelným cvičením, naberaním svalovej hmoty!!!

marianne11

no ale ja mám problém, že on taký už bol... ale vraj pod 1200 neklesne nikdy, tak asi mám taký či hladujem alebo nie:/

mnbvc

pozor - bazalny metabolzmus sa meni a vhladom k tomu, ze dlhodobo hladujes, tvoj je znizeny na minimum, telo si robi rezervy. ja mam ten isty problem, cely zivot diety a teraz sa strasne bojim zacat jest ale bud si ista, ze jedine, co by si pre svoje telo mala urobit, je nechat si vypocitat, kolko by zdrava zena tvojej vysky a vahy mala jest, aby sa jej nemenila vaha a skusit tak jest aspon rok. zdravo, vela bielkovin, zdravych tukov, komplexnych sacharidov, nie cukor, bielu muku, vyprazane atd, proste zdravy jedalnicek, ale s dostatocnym prijmom energie, lebo tvoje telo je zblbnute a takto pribrie aj z nicoho. najhorsie na tom je, ze priberies, ale inak sa ti metabolizmus neupravi. ak budes do toho sportovat, posilnovat, behat, plavat, proste sa naozaj pravidelne, aspon 5 krat do tyzdna hybat, tak si bud ista, ze casom sa ti metabolizmus upravi, ale tomu treba nechat kludne rok az dva. potom urcite nebudes mat problem, ze priberies aj z vody. tvoje telo si musi navyknut, ze nemusi setrit.

dobre clanky o vyzive tu
www.fitmagazin.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedokazem schudnut inak ako hladovanim, preco? - Fórum - ZDRAVIE.sk