Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistím, že ma ľúbi, ale bojí sa mi to povedať?

Príspevok v téme: Ako zistím, že ma ľúbi, ale bojí sa mi to povedať?
Eowyn

Ahojte, mám kamoša, s ktorým komunikujem každý deň, poznáme sa cca mesiac aj niečo. Chodíme spolu do kina, bozkávame sa, riešime aj ďalšie veci, a čoskoro dôjde aj k sexu. Viem to, on to chce a aj ja to chcem. Tvrdí mi však, že nechce vzťah. Ohľadom citov je taký dvojaký, raz cíti, že ma ľúbi, inokedy povie, že niečo ku mne cíti, ale nie je to nič silné. Keď ideme von, automaticky za mňa platí (nie na toto som nebola nikdy zvyknutá :D), kupuje mi darčeky, chce aby som ja bola spokojná, mrzí ho, keď som smutná, alebo ma niečo bolí, vtedy je aj on smutný. Do sexu ma nenúti, a je zmierený s tým, že k nemu dôjsť nemusí. Ale trápia ma tie city. A prečo sa ku mne správa takto, keď vzťah nechce, ale nie je dňa, kedy by sa mi neozval.

MAŤO 1234

PLIS PORADTE... pači sa mi jedna dievčina . Pozname sa už 2 roky . Nekomunikujeme dajak spolu extra ale mam pocit že sa na mna často pozera .ja som do nej a neviem či sa jej pačim .plis nevie niekto poradiť ako to zistit či sa jej pačim?

COOP

AHOJTE.. Idi o to, že cca.mesiac sa stretávam s jedným mužom..on nemá rad cigánov a ja som romka..co som mu hned na prvom radne povedala tiež ze nehladam vztah lebo som sa v muzoch sklamala..a on mi tiež povedal, že vztah hlada a ze by nechcel mat romsku za priatelku..no napriek tomu sa uz cca, mesiac stretávame..na 3rande som bola uz u neho v byte a mali sme prvy sex :) od tej chvile sme každy den v kontakne a takmer každy den sa stretávame ( u neho) a je od prvej chvíle neuveritelme mily..stale ma bozkava, obíjma a hovorí ako mu je somnou dobre a ze toto je osud ktorý nas spojil..hovori, mi že ma má rad..kupuje mi darčeky a stara sa ako keby sme boli už roky spolu..jeho kamarati sa cuduje ako je možne ze je este stale somnou,,kedze predtym zil bujarí zivot a zeny mal len na sex..neviem co si mam o tom myslieť,,chce ma len na sex alebo je možne, že ma lubi??

kikis

Poznáme sa z autobusu a raz sme sa na seba pozerali 10 sekúnd aj na zástavke sa na seba stále pozeráme . A raz ma celú cestu drgal do hlavy a na hudobnej ma chcel potknúť.Býva vo vedlajšej dedine.Ja si myslím že keď idem vonka z kamoškami tak ma sleduje akože mi to nevadí ale sa ho bojím a hanbím.Niekedy počúva ako hrám na nástroji . Ja som 6 a on je 7 alebo 8 neviem ale strasne sa mi páči . Ja ho milujem .Poradte mi prosiiiiiim má ma rád alebo nie alebo to predstiera.

Aleais

Mesiac, či dva mesiace, stále je to pri niektorých mužoch málo. Najmä pri tých, čo sú plachí, introvertní a často uzavretí doma. Treba tomu dať čas. Keby mu išlo len o sex, tak ti naopak povie, že ťa miluje, nasľubuje hory doly, len aby ťa do tej postele dostal na prvom rande a nebude sa s tebou ťahať 2 mesiace. A keď by si mu nedala, našiel by si inú na sex. Čistý sex v tom nebude, ale čo všetko v tom je sa zistí asi až časom. Ak spolu komunikujete každý deň, či dokonca možno spolu voláte každý deň, pochybujem, že by riešil niečo zároveň s ďalšími ženami. To sa dá takto ťahať, ak by ste sa nepoznali osobne a nekomunikovali spolu stále. Ale inak chlapi nedokážu robiť viacero vecí naraz. ;)

kafe

či ťa ľúbi určite zistíš časom (a mesiac či tri je veľmi krátka doba) a vtedy keď mu nedáš :) Ech, rozmýšľaj trochu! Chlapec je len slušný a dobre vychovaný, neni to sviniar (možno), ALE neľúbi ťa. Toto pre istotu zopakujem NELUBI ŤA a ani ťa nechce. Si jedna z mnohých, ktoré môže mať.To neznamená, že si píše/stretáva sa s viacerími, ale že tak ako trávi čas s tebou by ho kľudne strávil s hocijakou inou, tuctovou babou. A aj na nej by mu záležalo, aby nebola smutná, zaplatil by za ňu a kupil jej milú pozornosť - to všetko je v rámci slušnosti/pozornosti, on je proste zvyknutý sa k ženám takto správať. Neni to prejav zamilovanosti ani ničoho iného.
Každopádne, chlapa nepoznám a môžem sa strašne mýliť.

daniuska

Tak ked ti zas povie, ze k tebe NIECO citi, ale nie je to nic silne, tak skus rozvinut tuto temu a spytat sa ho, co pod tymto pojmom mysli? Ze ty to zrejme beries inac, ze ho mas rada, ale taketo vyjadrenia typu...neviem, co vlastne s tebou chcem, ta zneistuju a nerada by si sa naviazala na niekoho, kto s tebou uz teraz velmi nepocita...mne sa jeho spravanie ferove nevidi.Ak mi na niekom zalezi a aj po intimnej stranke sa prejavujem, tak snad sa predpoklada, ze toho dotycneho milujem, ak je to prenho len nezavazne, tak si to musite ujasnit hned na zaciatku, komu o co vlastne ide.Hlavne, ak jedna strana sa snazi dat do vzathu viac citov, nez druha.Vo vztahu by si mala byt stastna a nie denne hadat, ci je to, alebo to vlastne nie je vztah.Ak s nim pojdes do postele, nejakou zhodou blbych nahod otehotnies a on potom povie, ze on s tebou vlastne nic ani neplanoval...Ak chce nezavazny vztah, nech ti to povie, ale nezavaznost musis aj ty potvrdit, ak ty hladas vztah, radsej sa s nim rozluc uz teraz, aby si sa hrozne nezamilovala a potom budes sklamana.

Agnes998

Co ti na to povedat? Ak si chces zasulozit tak si zasuloz ale nechapem ako od neho mozes cakat vztah ked ti stale hovori ze ziaden nechce. Hlavne od toho nic viac ako sex necakaj lebo potom budes vyrevovat do vankusa a zakladat tu zas profiderne temy. Myslim, ze ti to oznamil dost jasne a ak veris tomu, ze ta tajne lubi a nechce sa priznat tak by si mala pozerat miesto telenoviel radsej dokumentarne filmy. To ze ti kupuje darceky a kazdy den vola nic neznamena, len to ze si mu sympaticka a rad by ta dostal. Nie si lahko dostupna, niektorych muzov to rajcuje a potom ked taku konecne klofnu mozu si zas urobit ciarku.

Eowyn

Hanka ďakujem ;) áno, má určite dosť kladov, ale má aj svoje muchy, či zápory... nepáči sa mi na ňom, že zaryto vraví ako nechce deti... ale dneska sa napríklad prekecol, že ak by mal deti, že by chcel 2, ani menej ani viac :D je to proste vyplašený zajačik a je dosť mladý, odo mňa je starší len o pol roka

woo, dám tomu čas, posuniem to na vyšší level, ale dám tomu čas ako sa to bude ďalej vyvíjať...

Eowyn

fero: To nie, nerobím to kvôli peniazom, za darčeky sa snažím inak odvďačiť, aj ja sa mu chystám kúpiť darček. Ten mesiac aj niečo v podstate tak aktívnejšie komunikujeme... ale aj tak sa nepoznáme moc dlho. Možno dokopy 2-3 mesiace. Ja sa práve,že nehádžem jemu do postele, naopak, vidím, že by chcel, ale netlačí na mňa a ani ja mu neustupujem, proste poviem nie. Tak keď sa mi zrazu prestane ozývať, hej bude ma to mrzieť, ale potom budem vedieť o čo mu išlo. No on povedal, že veď sa nič nezmení, stále budeme spolu komunikovať tak ako doteraz. Nie som práve,že naivná, keby som bola, skočím s ním do postele hneď a nedávam mu čas.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistím, že ma ľúbi, ale bojí sa mi to povedať? - Fórum - ZDRAVIE.sk