Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menzes alebo teho?

Príspevok v téme: Menzes alebo teho?
dilemaa

Zdravím. Tém s týmto problémom je tu kopec, no ani v jednej som nenašla odpoveď presne pre seba, tak zakladám novú tému.
Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti. S partnerom mávame bežne nechránený sex (nikdy sa do mňa neurobí, vždy sa včas vyberie), mesiac za mesiacom ide, menštruácia príde vždy načas, no tento mesiac nie. Mešká mi už 6ty deň, no mám príznaky ako pred menzesom. Bolí ma však pravá ľadvina, som dosť nachílná na zápal ľadvín. Ale zase čo som už aj počítala, tak niekedy bolesť ľadvín a časté močenie je aj pri tehotenstve. A tak má dilemu, meškajú z toho nachladnutia alebo vlastne vôbec nie som nachladnutá, ale rovno tehotná ? ... Ďakujem za normálne odpovede a rady.

laurora

Ahoj, je velmi mozne, ze budes len prechladena, kedze mame teraz obdobie kedy sa prudku ochladilo. No nechraneny sex je vzdy aj tak hazard, hlavne ak je to tak bezne a casto. Nevravim, ze raz za cas aj ja nemam nechraneny sex, no snazim sa to minimalizovat a radsej tu ochranu pouzivam.Cudujem sa zenam, ktore v ZIADNOM pripade nechcu byt tehotne a takto riskuju...ja sice zatial dieta mat velmi nechcem, lebo mam este 1 rok skoly, no ked ten nechraneny sex mam ( aj ked samozrejme ze chlap sa do mna nespravi ) ratam aj s moznostou, ze iste riziko tu je a pripadne som schopna niest zodpovednost za svoje ciny, keby sa aj takato vec stala... Takze je na tebe ci si natolko zodpovedna za svoje ciny, ak nie, potom zbytocne riskujes...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menzes alebo teho? - Fórum - ZDRAVIE.sk