Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male

Príspevok v téme: Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male
vale456

Ahojte,

Mam komplexy z mojich pŕs o to horsie je fakt ze priatel miluje velke prsia a ja mu ich dat nemozem :( povedal ze plastika v ziadnom pripade ze umele nechce a ja nwm ako co mam robit aby boli vacsie :( mam 2B dokonca za rok sa mi ani neviem ako zvacsili len jemu to nestaci :( jedine kedy je v uzase ked mam menzes lebo mam o cislo vacsie inak miluje moju stihlu postavu moj zadok len tie prsia :( co mam robit? Je mozne aby mi este v 24 rokoch narastli? :( on potom si pozera fotky s modelkami ktore maju velke prsia

Celine

Ahoj Podľa mňa tvoj priateľ ťa klame pretože keď sa na inetrnete pozerá na nahè baby to je ako čo ????? Mám stym skúsenosti aj keď mám 12 ale radím ti opýtaj sa ho :::
Prečo mi to robíš ??? Toto som si otebe nemyslela !!! a pôjdeš preč !*** Alebo keď ho ľúbiš sprav mu nervi s iným . Tak sa zatiaľ maj

winki

Vale 456....ty si naozaj myslíš, že keby ich máš väčšie, tak neočumuje modelky a ostatné? Otvor očká, je to chlap a očumoval by aj tak. Prestaň riešiť svoje prsia.

templar

holka zlata bud rada,ved nieje nič krajšie ako male prsia,ved to je SIALENE NADHERNE a SIALENE SEXI na žene. Netrap sa tym,ak ťa naozaj lubi,nesmie mu prekažať,že maš male,potom to nieje laska,ale klam.

vale456

Lulu2011 mas presnu pravdu :) ked som spoznala priatela mal vysportovane telo a teraz ma brucho pribral nechal si bradu a ja ho aj tak stale milujem :) a nenutim ho chodit do posilky alebo drzat dietu pre mna je vzdy ten najkrajsi :) on by aj rad zacal opat na sebe makat ale robi 365 dni bez prestavky 12 hodin :/ to tak ked si je sam sebe sef v restauracii

Lulu2011

ovecka nestvi ju

my zeny by sme si mali brat priklad z chlapov, aj ti skaredí chcu stale top zeny a nikdy nemyslia na to, ze by sa naaaahodou zenam nepacili, taky pristup k zivotu by mali mat aj zeny