Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žalúdok - už 3 deň

Príspevok v téme: Žalúdok - už 3 deň
footstep

Zdravím. Už tri dni sa postupne stupňuje bolesť žaludka. Je to skôr taka impulzívna bolesť, ktorá trva neznesitelných 5-10 minut a potom možno 20minut - hodinu som ako tak v pohode. Začal som sa stravovať zdravšie, počas tych 3 dnou som nezjedol žiadnu ťažšie strávitelnu vec, vypil som asi 5 litrov vody. Sem tam ma natahuje, ale nevraciam. Ked som zhruba pred 2 mesiacmi mal podobné stavy, po rôznych vyšetreniach mi v nemocnici dali infuziu, a povedali že som OK.. Poterboval by som nejakú rýchlu ulavu. Bárs ake lieky na trávenie, prípadne iné rady. Ďakujem vopred...

Slávka01

Pravdepodobne máš podráždený žalúdok.
Pokiaľ máš doma zázvor, tak ho môžeš vyskúšať, popr. ananás.
Z liekov by som odskúšala Buscopan, popr. Algifen, ale ten podlieha lekárskemu predpisu.
Môžeš si kúpiť Orenzym a pokiaľ máš takéto problémy častejšie tak ho užívaj 3xdenne po jedle.

hanka123123

ahoj, ja som mala prde vianocami hronzé bolesti brucha, ktoré trvali 3 tždňe, po x krát som išla na pohotovosť a chirurg mi povedal že to môže byť dlhodobo pokazený žalúdok, nasadil mi hladovku 3 dni, pi´t iba čierny čaj bez cukru a coca colu lyžičkou. potom po troch dňoch som mohla ryžu, zemiaky..pomohlo mi to, no do teraz ma občas poboleiva brucho, prešla som na bezlepkovú stravu a nedá sa to porovnať, bolesti už nemám také intenzívne, môžem normálne fungovať, zajtra mám mať výsledky na helikobaktera, intoleraciu lepku a laktozy tak som zvedava..skuste si daj aj vy hladovku, apsoň den, možno to pomlže, vas žaludok si potrebuje oddýchnuť, pite iba vodu z fliaš alebo prefiltrovanú, a nie veľa aby ste nezaťažovali žalúdok:)

footstep

nemôžem moc sedieť, a ležím na boku alebo na bruchu. Na chrbte je to neznesitelné. Je to pocit akoby som mal v žaludku tehlu ktorá mi sa mi prevracia hore dolu, podla toho ako sa hýbem... :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žalúdok - už 3 deň - Fórum - ZDRAVIE.sk