Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

kordelia22

Nellys-áno ? tak to je fajn, tak sa si stretneme :) heh .. ja tam mam byt o deviatej ráno, ale urcite nedojdem, idem hned prvym vlakom o pol štvrtej ráno :D aj ja som z daleka - ale opacny smer, východ :) cesta 6,5 hodiny .. ale nelutujem no .. a ako teraz na 8. den ? uz je ta bolest znesitelna ? zvladla si vsetko v pohode ?? :)) a aku velkost ti dal ??

Nellys

Kordelia22- ja som 8 dni po operacii u Mudr.Cervena a vrelo odporucam!!! Som z BA a neodradila ma ani ta dialka do BB, moje kamaratky boli u neho uz aj na abdominoplastike, na vieckach, na nose a v neposlednom rade na prsiach;)) je uuzasny odbornik!!! Inac v piatok idem aj ja na kontrolu;)) tak sa v cakarni vidime:)))

kordelia22

ska: velmi pekne ti dakujem za povzbudzujuce slova a podrobne info, fakt si ma potesila :) uvidim v piatok, co mi navrhne.. som vysoka 175 cm a 58kg.. tiez nechcem mat bomby, vela sportujem, hlavne behávam .. ja teda vobec neobsedim na jednom mieste .. aj ked som napr. chora, nedokazem lezat .. ale trapia ma tie prsia uz davno, mam len 23 rokov, ale chcem si ich spravit .. ked nie teraz, tak uz nikdy :) chcem mat sumernu postavu a tie prsia mi k tomu chybaju .. nemam skoro ziadne, vsetky podprdy mi odstavaju :( .. uz ma to nebavi .. urcite to bude boliet, ale tak radsej trpiet par mesiacov ako potom lutovat do konca zivota, nie ? :) a urcite si poviem, ze to stalo za to ! .. na 100 % som rozhodnuta, ze si ich dam spravit u doktora Červeňa, to je fixné :) dufam, ze dostanem termin este na tento rok a urite to rychlo zbehne cele a rychlo sa zotavim .. bojim sa opky, ale nechcem sa vzdat mojho ciela.. viem, ze by som potom lutovala do konca zivota ..

kordelia22

lea6: dakujem ti za odpoved :)trocha si ma ukludnila, ked vsetky tvoje kamosky su spokojne.. som zvedava, co mi v piatok navrhne na konzultacii, aku velkost atd ... necham to vsetko na neho .. :))

ska

Ahoj, áno mne robil Dr. Červeň v januári 2010, veľa si toho už nepamätám. Mám to v podpazuší a pod svalom 350, eurosilikon.s veľkým profilom. Vieš poviem ti ako to je, mne tiež jedna kamarátka povedala, že mám ísť k nemu, on je v tom to odborník a čo videla prsia, čo robia Dr na SK a CZ, tak mal najlepšiu robotu. Je veľmi ústretový, aj sestrička, ak niečo nerozumieš, veľmi pekne s tebou budú jednať. Tak ja ich už mám 4 roky, trénujem cvičím a ani si neuvedomujem, že mám silikóny. Ja som chcela menšie, keďže som chudá, ale Dr. červeň sa vyjadril, že väčšie by dal a dala som na jeho názor..a neľutujem...Neboj sa ja som tiež predtým študovala, čo kto kedy ako, ale každé telo je iné. Zver sa mu do rúk a nebudeš ľutovať.Tie predoperačné za 1 deň máš urobené, hlavne si dávaj na seba pozor, aby si pred operáciou neochorela, mne sa to stalo a hľadali sme nový termín. Ale ako som už spomenula, plne sa treba zveriť odborníkovi- Dr. Červeňovi...ufff...to som tu nebola pekných už 4roky!!! Tak ja som bola odstavená 1 týždeň no hrôza, jasné bolesť ale dá sa na to zvyknúť...ale každým dňom ustupuje, po 2-3týždňoch si v poriadku, ale je to individuálne...Bolí nebolí, tak po operácii si ok, potom pre mňa to bolo, akoby zaparkoval nákladiak na mojej hrudi a museli sme ležať a to mi vadilo, ja som sa chcela prechádzať..ale tak ja neobsedím dlho na jednom mieste ani teraz. Mne to robilo problém, že sme sa nemohli prechádzať...Ja som vtedy nepracovala, takže neviem záleží, akú máš prácu,,,ak v kancelárii, tak po týždni už kamošky pracovali...Hovorím je to individuálne ale dôveruj Dr, on vie najlepšie...A pod sval je lepšie, ak športuješ, ale on ti povie, niekomu ak má ovisnuté poprsie, tak to bude riešiť ináč..Neboj, sa nie je to nič strašné, len pekne si choď za svojím cieľom. Ja som rada, že som išla dodnes som moje rozhodnutie neoľutovala a ani tie peniaze, čo sme investovali. Prajem ti , aby si mala čo najmenej bolestí a rýchlo sa po operácii zotav. A hlavne nech ťa nič a nikto od tvojho úmyslu neodradí. Pa ska38

lea6

Ahoj, mne robil dokopy tri kamaratky a vsetky su spokojne :) Ja by som k nemu tiez chcela coskoro ist. Zevraj je schopny zaviest anatomicky implantat rezom v podpazusi. Dve z mohich kamaratok mal operovat tymto sposobom (anatomicke implantaty), ale nakoniec pre obe v den operacie zvolil pristup prsnou ryhou. Zaujimalo by ma ci je tu nejaka baba, ktorej robil anatomy cez podpazusie, a ci je spokojna. "Zevraj" to bezne robia.