Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

civaciva3

DÍK ZA ODPOVEĎ,VŠAK EŠTE UVIDIM,ČO MI NAVRHNE MUDR.ALE ASPOŇ MÁM AKÚ TAKÚ PREDSTAVU.CHCEM TAKÉ ,ABY SOM KONEČNE NEMUSELA NOSIŤ TIE VYPCHATÉ PODPRDY.

nika2008

civacica3,

to máš nejaké rýchle termíny. Na tvojom mieste, teda s tvojim základom 1, by som pod 375 ml nešla , ak chceš troječky, ja mám 350 ml, ale základ som nemala skoro žiadny a mám také slabučké trojky a kebyže sa mám rozhodnúť ešte raz tak dám určite 400 ml. Ja som po opke ešte len mesiac, tak uvidím, aký bude finálny výsledok.Ja už som sa bála spočiatku aj tej 350-ky a naozaj to vôbec nie je veľa. Teraz by som povedala, že aj dosť málo.

civaciva3

idem na konzultáciu v stredu,operaciu mam o týždeň neskôr,však hádam mi poradím,lebo fakt neviem,bojím sa,aby som sa dobre rozhodla

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - MUDr. Červeň - Fórum - ZDRAVIE.sk