Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

dansulka

ahoj AB101112AB. NO NA KON.SOM CAKALA 4MES.ALE JA NEZIJEM NA SK A LEN LETO CHODIM DOM.TAK SOM ICH POZIADALA O SKORSI TERMIN A LEN LETNY.TAK SA UVOLNILO TOHO 15.7.TAK SOM HNED SUHLASILA.ALE VIEM ZE SA CAKAVA AJ ROK NA OPERACIU.ALE POCULA SOM OD KAM.ZE 3.7.JE VOLNY JEDEN TERMIN SKUS SA OPYTAT TEDA ASPON BOL.

dansulka

ahoj AB101112AB. NO NA KON.SOM CAKALA 4MES.ALE JA NEZIJEM NA SK A LEN LETO CHODIM DOM.TAK SOM ICH POZIADALA O SKORSI TERMIN A LEN LETNY.TAK SA UVOLNILO TOHO 15.7.TAK SOM HNED SUHLASILA.ALE VIEM ZE SA CAKAVA AJ ROK NA OPERACIU.ALE POCULA SOM OD KAM.ZE 3.7.JE VOLNY JEDEN TERMIN SKUS SA OPYTAT TEDA ASPON BOL.

dansulka

ahoj AB101112AB. NO NA KON.SOM CAKALA 4MES.ALE JA NEZIJEM NA SK A LEN LETO CHODIM DOM.TAK SOM ICH POZIADALA O SKORSI TERMIN A LEN LETNY.TAK SA UVOLNILO TOHO 15.7.TAK SOM HNED SUHLASILA.ALE VIEM ZE SA CAKAVA AJ ROK NA OPERACIU.ALE POCULA SOM OD KAM.ZE 3.7.JE VOLNY JEDEN TERMIN SKUS SA OPYTAT TEDA ASPON BOL.

AB101112AB

danuska pises ze mas termin op.na jul, prosim ta ako dlho si cakala na ter.konzul. a potom na ter,op? ja som sa objednavala 28.4. a ter.kon. mam 21.11- Setricka mi podali info, ze uz teraz davaju trmin op. na apríl 2015. To mam rok cakat? ale neva... a nestava sa im ze sa niekto odhlasi a zavolaju skor? dakujem za info

dansulka

ahoje baby.ja som tu nova mam pred op.este 2mesiace bojim sa a na druhej strane tesim.termin mam 15.jula.2014. ak mate niektora v tento den operaciu tak mi napiste pls.dakujem krasne....

jajakarinka

Baby ....jej dakujem dalsia kocka odtialto co bude na mna mysliez:-) dakujeeem:-) a urcite dam vediet :-) ja som uzu neho bola na masopexiu a viecka moc sa nebojim :-) nooooo konecne cez leto budeme chodit prsnate kociceee:-)

Baby12345

Jajakarinka oujee tak za chvíľku tak super držím palce potom nápis ze ako si dopadla budem držať palce ...výsledok bude určite stať za to cez leto budeme kocky :))

jajakarinka

Baby12345........ tak super:-) treba si urobit radost ved zijeme len raz :-) ja by som zas vacsie ako budem mat nechcela pretoze bolesti chrbta uz mam teraz:-) ja budem mat eurosilikony vysoky profil 375ml....poopetacnu podprdu 80c vacsie trojky ..... ale sto ludi sto chuti:-) .....tak uz coskoro bez podprsenky budes chodit :-)