Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa zaľúbiť znova a do tej istej osoby?

Príspevok v téme: Dá sa zaľúbiť znova a do tej istej osoby?
ahojkyDM

Ahojte, podľa nadpisu sa dá zistiť že čo sa chcem pýtať..:D Zhrniem to v krátkosti. Mala som vzťah, ktorý trval rok on ma zbalil aj sa po par týždňoch do mňa zamiloval, ja som ho začala lúbiť až neskôr. Od začiatku mi s ním bolo super len tá láska z mojej strany nejak neprichádzala až raz... Mali sme počas vzťahu aj dobré časy, aj zlé/však ako v každom vzťahu/. Keď som sa s ním chcela na začiatku rozísť lebo som nejak nevidela zmysel keďže som ho stále neľúbila, tak mi plakal a prosil ma aby som ho neopúšťala a povedal mi že par x v živote ľúbil ale mňa ľúbi najviac. Nakoniec som ho začala ľubiť aj ja a bolo nám spolu super. Nič nám nechýbalo, stále sme si volali, chodili sme spolu na dovolenky, víkendy sme trávili spolu večere,, všetko ako v normálnom vzťahu. On ma ľúbil čo raz viac a viac.. a ja tiež jeho. Až potom som to trošku pokazila tým že som začala žiarliť, upodozrievala som ho a to sa mu nepáčilo. Keď sme sa na konci nášho vzťahu rozprávali, tak mi povedal že posledné noci zaspával s tým pocitom, že račej chce byť v živote sám ako mať nervy. Nakoniec to so mnou skončil.. Teraz už prešiel nejaký ten čas a aj mi občas zavolá a myslím si že aj trošku zabudol. Keď mi volá tak sa aj zasmejeme, pýta sa ma ako sa mám a ja jeho a bežné otázky zo života.. Chcem sa Vás teda opýtať.. je možné že keď si to po čase uleží v hlave a odpustí mi a keď ma tak prestrašne miloval ako mi tvrdil, že budeme ešte spolu?? Keď boli dobré časy tak nám bolo spolu veľmi dobre, až potom nastal taký skrat, mohla som si to skôr uvedomiť, viem...... čo teda myslíte?? Alebo mohol ma zo dňa na deň prestať ľúbiť?? ďakujem Vám za odpovede.... :)

ahojkyDM

Keď o takých veciach stále hovorí, že ľudom treba dávať druhé šance... Neviem či to len kamarátsky mi volá, ale vypytuje sa ma že kde som bola, a s kým a kto tam bol.. Povedal mi že mi cez víkend zavolá a zavolal mi, rozprával mi, trošku sa aj sťažoval.. pýtala som sa ho či nejde na ples ktorý robí jeho známy, tak mi povedal že nejde lebo sa mu nedá, ale keby sa mu dalo tak ideme naň spolu.. Ja si chybu priznať viem, len ma treba upozorniť a zastaviť keď som už veľmi zlá, lebo ja si to v tej chvíli niekedy nevšimnem.. Viem sa aj zmeniť a keď mi na človeku záleží tak sa aj chcem zmeniť..

MultiLevel

Ano da sa to, ale...
Na to, aby to v tvojom pripade vyslo je potrebne, aby si sa zbavila toho, co znicilo vas vztah. Inak by to znova stroskotalo na tom istom.
Avsak, nie kazdy da "druhu sancu"....pretoze rozumny clovek nevstupi dvakrat do tej istej rieky, aby prezil opat to iste. Myslis, ze dokazes nebyt ziarliva? :) Hmm....

Agnes998

Mozne to samozrejme je, ale v tvojom pripade to nevidim velmi nadejne, to, ze ti obcas zavola a pokecate ako kamosi este nemusi nic znamenat. Ale ak to s nim chces zase skusit, tak skus zabojovat o jeho srdce, mozno roztaje. Za pokus nic nedas. Ak by ale nemal zaujem, tak v tvojom zaujme radsej prerus kontakt lebo budes stale dufat a medzitym si mozes najst iny vztah

ahojkyDM

Tak myslíte že keď mu dám čas a on vychladne a spočíta si klady a zápory, tak by mohol zas zatúžiť po mne?? Ak mu vyhovovali veci so mnou?? Len mu prekážal ten môj hlúpy strih, ktorý by sa dal vyriešiť a ktorý som si uvedomila neskoro keď už račaj myslel na to že bezomňa mu bude lepšie?? Ja sa zmeniť viem, a myslím si že už to je dobré že som si chybu priznala a mám snahu sa zmeniť..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa zaľúbiť znova a do tej istej osoby? - Fórum - ZDRAVIE.sk