Nic som nedokazal

Príspevok v téme: Nic som nedokazal
don mat

ahojte, zaujimalo by ma ci sa obcas trapite nad tym co ste v zivote nedokazali, a ci trpim nejakou konkretnou poruchou, ja mam totiz casto myslienky typu ze som nedokazal nic, zavidim a obdivujem ludi, ktori su znami a dobri v tom co robia, ci uz spevaci, sportovci atd., ja som sice vychodil vs, ale praca ma nebavi, mam v nej minimalne naplnenie a pri myslienke ze budem takto zit neustale sa mi ani zit nechce, chcem sa teda spytat ci by bolo na mieste podla vas navstivit psychologa, pretoze tieto myslienky ma velmi ubijaju

lulaly

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net toto je moja odpoved. tento system nas nastavuje - detstvo zabite v skole, potom dospievanie je rebelia, lebo zrazu mame viacej prav, VS si dame, aby sme nemuseli pracovat a bum, je tu dospelost, "sloboda - mozem robit co chcem" a predsa sme nestastni lebo nie sme nejak super v nicom.

presne nieco take zazivam aj ja.

ale da sa to zmenit vzdy. treba ale pohnut kostrou. ja odporucam cestovanie. pozor, nie dovolenky, nie rekreacie, ci welnessy. ale naozajstne cestovanie po svete, sam alebo s blizkym clovekom, cez couchsurfing a podobne, spoznat ludi, nadherne kuty sveta a zistit svoj zmysel zivota a naplnit spiritualnu stranku cloveka. Ja som momentalne na VS, prikovana na mieste, no ihned ako je leto a mam 2 mesiace volna idem lacnymi letenkami, vlakmi a ces CS vsade - afrika, azia, europa..:) treba skusit

vikina 898

tiez mavam taketo myslienky, ze co ini vsetko dokazu, v com su dobri, a ako sa vedia presadit ale snazim sa nad tym nerozmyslat prilis aj ked celkom vykorenit z hlavy sa to neda
treba si to zobrat aj tak ze mnohi ti ktorych obdivujes a myslis si o nich ze aki su uspesni tak maju aj tak svoje problemy ci rodinne, zdravotne a pod. kazdy ma svoje starosti

ty ked si zdravy tak mas stale moznost sa zmenit, viem lahko sa to hovori, ale kym mozes tak sa o to pokus..

pragog

Vies mnoho ludi s VS robi tu chybu, ze pracuju v tom, co vystudovali. Stastie spociva v tom, ze robis co ta bavi a nie co mas vystudovane. Ja poznam matfyzaka co odisiel z vyborne platenej pozicie a robi na stavbe ako robotnik, lebo ho to bavi a vidno ze je stastny takto.