Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chrbát a nervy

Príspevok v téme: Chrbát a nervy
Barbora03

Prosím o dobrú radu! Už asi tak pól roka mám problémy s chrbátom... Dosť často sa mi zasekáva nerv (hlavne v časti pliec a krku). Samozrejme návšteva neurológa bola hneď prvá vec. Doktor mi povedal, že mám chodiť na obstreky. Chvíľku mi to pomohlo, ale bolesti a stuhnuté svaly sa mi znova objavili...po ďalšej návšteve doktora mi odporučil aby som šla na rehabilitáciu. To mi ako tak aj pomohlo ale na víkend sa mi bolesti znova vrátili a čo bolo pre mňa ešte horšie, že som v noci vôbec nevedela spať. Najhoršie však na tom bolo, že to ani nie kvôli tej bolesti ale hlavne kvôli tomu, že keď som zaspávala tak ma v tom momente ako keby niečo "drglo". Ťažko sa mi to vysvetľuje... v podstate som sa mykla bez toho aby som to chcela. Raz mi mykla noha, raz ruka niekedy celé telo a mala som úplne taký pocit úzkosti. Predpokladám, že to budú asi nervy...len ma znervózňuje prečo mi to robí??! Som už úplne kvôli tomuto v koncoch. Som mladá 20 ročná baba a furt ma to bolí... Skúšam všelijaké mastičky, rehabilitácie, vitamíny proste všetko a vždy sa to iba zhoršuje. Srdce mam v poriadku a v podstate ma vyšetrili na všetko som "zdravá". Aj keď som typ človeka, čo sa "rád" znervózňuje aj na maličkostiach ... včera som napríklad žiadny problém nemala úplne v pohode nedeľa a večer som nezaspala. Teraz sedím v práci totálne vyšťavená :( Prosím poraďte mi!!!

GoFruit

Kup si knihu od mirzakarima norbekova najlepsie jeho prvu Jak se zbavit bryli. Tam mas skvele cviky na chrbticu ktore zlepsuju celkovy stav chrbtice a nervov a celeho organizmu. Ale upozornujem, nie je to kniha pre lenivych. Slubuje vysledky ale len ked clovek nieco preto robi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chrbát a nervy - Fórum - ZDRAVIE.sk