Chut na sex po 40

Príspevok v téme: Chut na sex po 40
libida

neviem ci to je len moj problem, ale po styridsiatke som absolutne prestala mat chut na sex. nikdy by som nemyslela, ze sa mi to moze stat, bola som velmi aktivna v tejto oblasti... vie mi niekto poradit nieco na zvysenie chuti? a je to normalne v tomto veku? musim sa s tym zmierit alebo je to len chvilkove? kto vie? dakujem!

manzel567

Zeny, ja som tak stastny, ze mam svoju manzelku. Dakujem za tieto vase prispevky, este viac si ju za to vazim. Sme spolu uz od puberty a mame po 40-tke a sex takmer kazdy den. Teraz ked su deti dospele a cas doma travia len minimalne, netreba sa o ne uz starat. Takisto financne sme na tom dobre, kedze v praci mame uz urcite postavenia a peniaze miname na vikendove vylety, hotely, vecere, kulturne akcie... a je nam spolu fantasticky. Naozaj dakujem, ze som nenatrafil na tento problem, lebo by som asi musel stastie hladat inde.
Nie je to len tym, ze vas manzel stratil o vas zaujem, nevravi vam, ze ste super, nerobi prekvapenia, nenosi kvety, nepripravi penovu vanu so svieckami, veceru so sampanskym a jahodami, starate sa o seba (obidvaja?) alebo uz len na seba vrcite, resp. vztah sa stal nutnym zvykom? Uvedomujete si, ze dnes sa ludia dozivaju bezne 80-tky a vy ste zatial iba asi 20 rokov mali sexualne aktivny vztah a teraz co - dalsich 40 rokv (co je 2x viac ako doteraz!) uz budete iba nasucho? Nie je vam to luto? Naco zijete? Budete iba nervoznejsie a bude vo vas narastat frustracia. Ja si myslim, ze vsetko je v hlave, vo vztahu k zivotu - tu ziadna maca ani ine hovadiny nepomozu. Zmenit sa musite vy zvnutra a kludne zacnite novy zivot ak treba.

redka

a este si daj vysetrit hormony... inac tie dve veci co som pisala tak tie by mali dat do poriadku hladiny hormonov... kupis bezne v zrdavej vyzive...

araz

neviem či je to normalne,ale ja som stratila tiež chut na sex,ale až tak,že vianoce su u nas častejšie :-D mne ani myšlienka nepride na sex