Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj priateľ ma pri každej hadke uráža a ponižuje

Príspevok v téme: Môj priateľ ma pri každej hadke uráža a ponižuje
katy_61

Zdravim, v poslednom čase sa s priateľom dosť hádame avšak vždy kvôli uplnym blbostiam.. Problem je ze hadku vzdy vyvolam ja i ked to nechcem len sa mu snazim nieco vysvetlit on to vezme ze mu chcem zle a zacne ma urazat a ponizovat.. Po hadke mi vzdy povie ze to tak nemyslel ze bol velmi nahnevany.. Vzdy mi povie nemilujem ta klamem ti ze ta milujem lebo ty chces pocut iba klamstva, nevazim si ta, si zla vo vsetkom co robis,vyzeras ako zombie, smrdis.. Pricom sampzrejme nesmrdim dodrziavam az prehnanu hygienu.. Ide tu o to ze za kazdou hadkou mu mam problem uverit ked mi povie milujem ta ci je to naozaj aj tak.. Ked mi potom povie ze som pre neho vsetkym ze som krasna ja mam problem uverit tomu potom co vsetko mi pri hadke povie.. Ked nie sme pohadaní vsetko je super citim sa ako v rozpravke len uz pomaly pomenej ako redtym.. Jeho problem je ze nedokaze priznat si chybu alebo nikto mu nemoze povedat nic zle.. 10 rokov ho vlastna baba buzerovala a pre nic za nic vrieskala a mlatila ho.. Nic nerobil sedel sa ucil prisla ona a zbila ho..vzdy s nou byva aj s mamkou ale nerozprava sa s nou no ona si vzdy najde nieco zle na neho.. Jeho mamka mi povedala ze vzdy ked sa nastve radsej ho mam nechat ze on potrebuje trochu casu na rozmyslanie jeho to prejde tym ze tam ostanem s nim robim iba zle.. Aj ja som ho uz zacala provokovat a nadavat mu ale ja to tak nemyslim iba chcem aby vedel ako ma to rani...

katy_61

Ludia ako vam mam vysvetlit ze to bola jeho stara mama a jeho ex frajerky poznam tak viem ake su.. Zomrel mu otec on plakal a jeho frajerka neze by bola pri nom ona bola s druhym a este mu nemala problem do oci povedat kde bola..

Agnes998

1. nikdy by som nezostala s chlapom ktori by mi hovoril taketo urazky, 2. nikdy by som nezostala s chlapom, ktori takto hnusne ohovara svoju ex. Az sa raz rozide s tebou alebo ty s nim, pravdepodobne bude aj o tebe svojej novej hovorit ze si bola hnusna, sprosta, smradlava a ze si ho kazdy den bila.

katy_61

Ako som myslela staru mamu ze jeho babka.. Tam to videla jeho mamka a sestra ako sa k nemu spravala..jeho ex frajerky boli obycajne ku*vy.. Poznam ich. .

geopardica

Katty,je mozne ze tie skusenosti s tou babou ho poznacili a sprava sa k tebe takto. Vies,tazko hovorit a definovat,ked sme ani ty,my,pri tom neboli,ako to naozaj bolo. Ale aspon vidis,ze cim dlhsie ostal on v takomto vztahu,co to s nim urobilo. Md podla mna aj nizke sebavedomie z toho. Porozpravaj sa s nim o tom,ked bude kludny a vpohode. Co sa ti paci,co nie,vsetko co prezivas. verim ti,ze si mu neverila,ked ta v hneve urazal. Uvedom si,ze ked budete dalej v tom pokracovat,odsudzite sa a poznaci to vas oboch a hlavne teba...

CathyS

ze smrdis, tak toto uz co su za urazky. ako male decko. Poloz si otazku: planujes buducnost s takymto chlapom? Myslis ze po par rokoch zitia s nim to nebude este horsie? Ked je niekto raz takyto, len sa to zhorsi, zacne ta urazat castejsie az nakoniec nezostane nic pekne. Nemarni cas s takymto.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj priateľ ma pri každej hadke uráža a ponižuje - Fórum - ZDRAVIE.sk