Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľudia sa mi smejú

Príspevok v téme: Ľudia sa mi smejú
linda23

Volám sa Linda, mám 23 rokov a problém s ktorým už roky bojujem. Ľudia sa mi posmievajú kvôli mojej chôdzi. Neviem prečo, podľa mňa chodím normálne, nohy mám pri sebe, nechodím ako chlap. O to viac ma to bolí, keď idem po ulici a celkom cudzí ľudia sa mi verejne posmievajú a navyše tak aby som to počula, otáčajú sa, napadobňujú ma atd... Veľakrát som si aj poplakala, žiaľ neviem čo mám robiť. Trápi ma to až tak, že som prestala kamkoľvek chodiť, mám problém ísť aj do potravín pár krokov od domu,bojím sa chodiť do školy, do práce skrátka kamkoľvek, celkom sa izolujem, vždy ma to veľmi zraní tak radšej nikde nechodím :(

linda23

Ahoj ovecka,
si milá, ale ja si to naozaj nenahováram, veľmi dobre to počujem (aha ako chodí chichichi) to sa skrátka nedá prepočuť..

Lula1

Kasli na to, toto predsa ta nemoze takto polozit ze koli tomu nebudes chodit ani von (nenamyslas si tie posmesky lebo si to prilis zamerana?) aj mne sa smiali na strednej a sem tam este niekto nieco zapotil o mojej chodzi (vraveli ze nohy dviham ako bocian a mam vypuleny zadok) ale mna sa to absolutne nedotklo, ved kazdy sme nejaky to chodi niekto dokonale, sprava sa niekro dokonale... nechapem tomu preco chceme byt vsetci dokonali?
Ked si uplne normalna zdrava baba, nemas problem s nohami a ani nic tak co vlastne riesis??? NECHAPEM! mas svojske drzanie tela, a prave do toho sa prave niekto moze velmi zamilovat ked je to nieco speci!! Ja som sa zamilovala do jedneho chalan ktory tiez tak chodil inak tak svojsky ( a casto drzal hlavu na bol a clenky mal od seba, a vies co prave toto bolo na nom to najkrajsie take ine) tak sa vobec takou vtakovinou netrap!

0vecka

podla mna je to skor na psychologa. neviem si predstavit chodzu pri ktorej by sa ti ludia nejako posmievali... to tak max ked chlap pri chodzi vrti zadkom ale to co si pametam so strednej bolo len o tom ze niekto povedal cumte na to chvilu sme sa na to pozreli zasmiali a tym to haslo... Proste pochybujem ze je to kvoli chodzi skor si to nahovaras...

linda23

Ahoj MATOS :)
som rada, že si sa zapojil do diskusie. Na Tvoju otázku odpovedám NIE. Nie nevšimla som si vôbec nič zvláštne a keď som sa pýtala kamošiek tie sú na tom ako ja. Nikto si nič nevšimol.. Zaujímave keďže sa mi smejú často cudzí ľudia, keby sa to stalo raz tak OK, ale keď sa to stalo viackrát a stále sa to deje, určite na mne niečo musí byť čo ich irituje.. Aj tak ale stojím za svojím názorom, že nech by to bolo čokoľvek, takáto ich reakcia je dosť zraňujúca pre mňa..

MATOS

Ale keď je to už 8 rokov, tak si nezachytila, že prečo asi by sa Ti mohli smiať? Ja mám v škole jednu dievčinu, ktorá má dosť veľký a očividný problém s chôdzou. Sú osoby, ktoré sa jej smejú a ohovárajú. Úprimne, dúfam, že nebudem v živote na tak nízkej úrovni, že by som niečo také robil. Je to trápne a mám sto chutí niečo tým ľudom povedať. Tvoj problém ale určite nebude taký očividný, len ono je to tak, že jedna osoba si niečo vymyslí a šíri to ďalej. Skús ale zistiť alebo odhadnúť, čo to je. :)

linda23

Veľakrát som sa snažila prísť na to v čom mám inú chôdzu ako ostatní, ale neprišla som vôbec na nič. Podľa mňa je úplne normálna, keď som sa na to pýtala kamarátov tiež vraveli že normálna. Takto som teda nadobudla znovu sebavedomie samozrejme že niekto mi ho znovu musel pošliapať a bola som znova tam kde aj predtým... Naozaj to nechápem, možno teda som v niečom iná ale to nie je dôvod aby sa mi verejne smiali a otáčali sa a uchechtávali sa, a nektorí su ešte tak krutí, že to robia zámerne tak aby som to počula... Je to už 8 rokov. No skrátka som nešťastný človek :(

geopardica

Kazdi sme nejaki,nikto nie je dokonali a ani nebudeme..... vysmech druhym dokazu urobit len nieinteligentny ludia,alebo ludia,ktorym sa tiez takto vysmievali,ale z inych pricin a maju nizke ego..... a taktiez moze byt,ze vidia na tebe nieco,co oni sami nenaju a chceli by mat.... su to ochudobneni ludia,iba s malinkou stipkou-empatie-sucitenia.....
Vies,keby oni sami boli na mieste postihnutych ludi,kt.maju naozaj problemy s chôdzou,kt..sa tiez podaktori divni vysmievaju,zazili by tie pocity,kt.teraz prezivas ty.... aspon by sa poucili,co sa nema robit,ze je to velmi neprijemne.... hovori sa,co clovek nezazije-nepochopi a nebuduce by si to dvakrat rozmysleli,ci by sa takto zachovali opat..... Bud kludna :-) hlavu hore,ked budes kracat vpred a nevsimaj si,neraguj na kadejake narazky,uvidis prestane ich to BAVITTTTTT :-) DRZ SA :-)

linda23

Hanka9

Ahoj Hanka, nemyslím si že by som ľudom dávala nejakú príčinu aby sa mi takto verejne vysmievali, no každopádne na mne niečo určite bude keďže sa mi to stalo xkrát. Určite máte všetci pravdu v tom, že takáto reakcia je reakciou nevyzretýc jedincov. Každopádne ďakujem za komentár, si zlatá :)

hanka9

Ked sa ti ludia verejne posmievaju ako chodis
tak im zrejme zadavas pricinu takto reagovat.

podla mna pravdepodobne „ okato vycnievas z radu“ t.j. na tvojej chodzi su prvky pri chodzi po ulici neprijatelne.

Pokial by si bola samozrejme na modnej prehliadke, je to diametralne ine a vlnita, natriasajuca, prehybava chodza je dokonca potrebna a ziaduca.

cize ak mas v meste chodzu „ako na modnej prehliadke“, pre mnohych ludi, najmä starsich to moze evokovat k posmeskom, pohrdaniu.

kazda „okato neprirodzena chodza“ na ulici prilis vymykajuca ci vybocujuca z normalu moze byt pre ludi trnom v oku a vyvolavat posmesky.

ludia totizto radsej posudzuju ineho, ako seba ( v cudzom oku vidia aj smeť, no vo vlastnom ani brvno).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ľudia sa mi smejú - Fórum - ZDRAVIE.sk