Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po 1.vag. sexe krvácam pri stolici

Príspevok v téme: Po 1.vag. sexe krvácam pri stolici
zbludiladusa

dobrý den.
prosím vás o radu.
S partnerom sme meli po prvé VAGINALNY styk v pátek večer.Predtím sme se o to už neuspešne pokušeli mnohokrát,jenomže moje blána byla strašne hrubá a pevná.Psala sem to tu už v inej téme. já sem dost úzka a partner má veľké proporce.
ALe teraz som sa ja opila,a tak sme to opat skusili.a vyšlo to,avšak bez môjho vzrušenia,nebyla sem takmer vobec vzrušená,len minimálne,lebo ja ked sem pripitá sa nedokážu vzrušit.A neměli sme po ruke ani lubrikačný gél.Partner to urobil nasilu na jeden raz,ho tam vsunul,moc drsne,lebo jinak to nešlo:( a tak ze mna začala veľmi valit krv,stratila sem hádam aj 3 deci rvi,možná i víc.Pak bolest ustoupila,partner se mě už nedotkol tam,neskúšali sme styk znova,už su tomu tři dni,ale ja stále mírne krvácím:( najmä však po STOLICI.Normálne už ani ne,ale když sem na "velké",tak krvácím tmavočervenú krev.Hrozne se bojím ,vo co tady de:( Je pravda,že já mám i hemoroidy,možno to bude aj tím.Určite sme však neskoušeli análny styk.A dosť ma bolí aj ked si sadám,alebo sa zohýbam.Bolí ma to skôr medzi tím,jak je pošva a análny otvor.co to muže být ?

prosím vás poradte,co se mohlo stat?? sem velmi vydešená,nejaké mastičky mi pomôžu,nebo co?
sprchujem sa denne aj 5 krát,aj po stolici.Mohli se mi nejaké žilky popraskat,nebo co?
a naozaj je po stolici hodne krve v záchode:(potom však už nekrvácím.co s tím?

zbludiladusa

holky,a muže se mi neco vážniho stát??z toho ?nechci to zatím rešit s lekarem:(
bojím se

vždyt už vubec nekrvácim z pochvy primo...no ať když sem na velkej.( tak to mierne krváci

redka

a je to jediny gynekolog na zemeguli... to je strasne...

len aby sa nestalo to co pisali predomnou... zle sa ti to zrastie a mozno budes este uzsia a kazdy novy pokus bode nove a nove odpanovanie .... krasna predstava... tu som uz dopisala... ako hrach na stenu hadzat... drzim ti palce nech z toho neni nic horsie...

zbludiladusa

čím môžem ja tú hradzu ošetriť? dá sa to nejako?:( mastičkami,nebo nejakym kupelom,neco co je volne dostupne v leárni ?
ja bych za gynekologom i šla,jenomže ma dovolenu do buduceho týdna !:( a ted vubec nevím co s tím mam delat :((ke komu mam jít a sem zufala dost.

zbludiladusa

hm,už vím,vo myslíte,asi mi to mierne natrhol..tím,že je hrubý a ja uzka.

ale kedze tá krev ide už jenom vtedy,když sem na velke potrebe,když zatlačím,tak myslím,že to nebude tak zlé,ne?
jinak už nekrvácím...ani mě to nejak šilene nebolí,len to tam citim trošku tak kdyby to bylo potrhané.to ísto medzi pochvou a analním otvorem,ale NIC tam opravdu neni videt zblizka,když se na to dívam.možno to chce jenom pár dní ješte,než se to zacelí.

a možna,že se mi len tie ránky znova otevírají ,když tlačím,co mám po styku.a z toho ide krev.

redka

hrazda je to miesto co mas medzi analnym otvorom a posvou... co ti ich akoby deli... neviem ako lepsie by som ti to vysvetlila... zvykne sa to potrhat napriklad pri porode ked posvou prechadza dieta... je velke, tak ak nie je hradza dost pruzna, tak sa moze potrhat... niekedy ju preto aj nastrihavaju.... a je to normlana rana, preto by mala byt tak aj osetrena.... takze bez k lekarovi nech nemas nasledky.... v okoli analneho otvoru je najviac bakterii a mozno aj parazitov... tak ked sa ti dostanu do rany tak to uz len bude sranda...

kabel

nejdem sa k tomu viac vyjadrovat, moj nazor poznas
ak sa ti to zhoji nejakou zlou jazvou, tak este len potom zistis, co su problemy!
pre vlastnu hlupost mozes potom pokojne skoncit pod skalpelom, ale zbytocne ti tu budem o tom pisat, kedze ty odmietas

zbludiladusa

hrazda?co to je?:(nevím vôbec:(

bylo to dost drsné:(to je pravda,ale ja nechci ít k lekárovi,vždyť se to musí zahojit samo,ne ?:)
partner ted říka,že vlhka sem byla,i makka,jenomže to nešlo,tak použil tvrdší metodu.

ale dost se obávam:(

už nekrvácím jen tak,jenom špiním.co se týče pochvy,ale když sem na velke a tlačím,tak krvácím dost hodne.

nemuže to být jen tím,že tlačím?a tak tie trhlinky a ranky se mi oteviraji ?
lebo když se podívam do zrcadla,tak tam nič nevidím,žádne jezvy,nebo otevřené rány...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.