Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez predohry rovno sex

Príspevok v téme: Bez predohry rovno sex
zufala2222

Mám problém s mojím priateľom a to v sexuálnej oblasti. Môj partner je tvrdý kresťan takže keď sa nám stane že sa pomilujene len tak tajná výčitky a hneď ide na spoveď. Ja mu toto už akceptujem aj keď sa vždy cítim ako zneužia krava ale ide o druhú vec. Bavili sme sa na tému manželstvo ja som sa samozrejmé tešila že budeme svoji pri sebe zaspavat budem mu variť búdeme si oporou ale zas akosi prislo na riešenie týchto sexuálnych vecí a partner mi povedal narovinu že sa má nebude tam dole dotýkať rukami vôbec ústami už tobôž nie lebo že je to hriech. Bola som z toho zarazena že mám ísť na to bez akejkoľvek predohry a ob má argumentoval že smola že mi musia stačiť pusy STrAŠNe moc vás prosím ľudia je hlásenie partnerky tam dole ruskov hriech a poraďte mi Nejaké argumenty

fero111111

som to ano ale do 40 :))) snad nebudem to by som sa radsej odstrelil

a nic vzlom zena v 40 panna ked je pomalicky plodne obdobie konci to ma horsie ako chlap v 40 bo ten moze aj v 70 ale zena sak ta blana je tak tvrda ze autogneom to neodpalis podla mna:D

dievča 22

Noo ľudia, nechce sa mi to tu všetko čítať čo tu píšete, ale musím povedať že píšete k veci..:D Moja zlatá, ani sa s ním nekašli a sprav mu poriadnu fajku a neboj či sa mu to nezapáči..:D :D :D

dievča 22

Vysvetli mladému že za hriech sa považuje aj súlož pred manželstvom. Ja som tiež katolíčka, aj chodím do kostola a aj na spoveď a podľa mňa keď už viem že idem hrešiť tak poriadne..:D však nejde nikoho zabiť a taká predohra nie je nič zlé... ja osobne keď mám sex bez predohry, tak mám problém s tým že začnem krvácať.. ja som dosť na take veci náchylná a keď ideme na to "nasurovo" tak mi to skôr na začiatku robí zle ako dobre... nech to až s tým náboženstvom nepreháňa.. za to do pekla nepôjde..:D a ak ano tak aspoň ti pred tým spraví dobre..:P

#

Fero sú aj panny po 40. Ty kde zijes ? Predstáv si ze sú taky ako aj panici. Ved ty sam si písal ze mas 30 a si panic

rondusss

Tak toto je ina kava teda... Urcite je vadny,lebo sex si dopraje on si uzijea dievca nech si robi co chce.. Teraz sa s nim rozist nechces,lubis ho ,si zalubena a pod. ale pride cas kedz ti to bude vadit viac. Ja by som to neriskovala s nim si neuzijes ani zivot nie to sex. Velmi dobre si rozmysli ci do toho pojdes.. A ked musi byt po jeho ziadne kompromisy nech si najde taku co mu nan ani nevyskoci.
A veriaca som aj ja. Ale ked vidim ze ti ,,papalasi,, len vodu kazu a vino mi je zle.

Iveta Michael

fero111111

áno,ona má 40 rokov,vyzerá síce mlado ale byť pannou po 40-ke to bude potom veľký problém..býva s priatelom s ktorým sa údajne rozišli a sú len spolubývajúci,no ona je na ňom dosť závislá lebo však aj tak neviemm koho by si tak našla k sebe..

bavila som sa aj s ním o tom,on je taký priamy a povie že chcel s ňou mať sex normálne a to ani nenaliehal,no ona je taká,odmietavá .. kks, ja som bola pannou do 29-tich rokov,bola som vyberavá ale vedela som čo chcem..nikdy neleziem do postele s niekým iba tak ale keď mám vzťah ktorý ma robí šťastnou tak hriech by bol aby som to len tak ,,zahodila,, nie ja si svojho partnera užívam,som taká že chcem všetko alebo nič!

Iveta Michael

moja zúfalá ..

tak ti poviem že máš naozaj veľkú smolu,lebo...poznám kopu kresťanov aj kamošov mám takých ibaže sú úplne normálni na rozdiel od tamtoho ,,tvojho,, sú veriaci ale sex majú radi no iba zo svojou partnerkou,nemajú záujem podvádzať ale zas ked som sa o tom bavila s kamošom Palom ( s ktorým si často zdieľam a hovorím na tému o sexe)povedal mi že je chlap a jediné na čom mu záleží je to aby bola jeho partnerka,teraz už manželka s ním spokojná... sex by mal byť vyjadrením lásky a takej odovzdanosti jedného druhému - no a ako je to u teba?

Jediné riešenie - rozchod,lebo ti hovorím ak by si sa poradila z nejakým psychológom tak by ti povedal možno aj iné veci ako my tu píšeme,ktovie čo všteko sa v ňom skrýva hm..

xOx

zufala2222
je to velmi cudne... on sa s tebou pomiluje a potom uteka na spoved.. ked uz je tak tvrdy krestan tak by NESMEL mat predmanzelsky sex, ked uz tak.. v podstate aby sa ta dotykal, povazuje to za hriech (mozno si mysli ze si necista) a ty si naozaj myslis, ze by sa zmenil?? ten clovek si ta vobec nevazi, je mu jedno ake mas potreby, on sa za par chvilku uspokoji a potom uz nie si prenho potrebna. Nezalezi mu na tom ze mas svoje potreby a ocividne ho to ani nezaujima. Ako pisali viaceri nado mnou, vykasli sa nato.. neviem kolko mas rokov, ale predpokladam ze si este dost mlada nato, aby si si nasla niekoho kto si ta bude vazit a nebude ta povazovat za nastroj "hriechu"..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bez predohry rovno sex - Fórum - ZDRAVIE.sk