Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez predohry rovno sex

Príspevok v téme: Bez predohry rovno sex
zufala2222

Mám problém s mojím priateľom a to v sexuálnej oblasti. Môj partner je tvrdý kresťan takže keď sa nám stane že sa pomilujene len tak tajná výčitky a hneď ide na spoveď. Ja mu toto už akceptujem aj keď sa vždy cítim ako zneužia krava ale ide o druhú vec. Bavili sme sa na tému manželstvo ja som sa samozrejmé tešila že budeme svoji pri sebe zaspavat budem mu variť búdeme si oporou ale zas akosi prislo na riešenie týchto sexuálnych vecí a partner mi povedal narovinu že sa má nebude tam dole dotýkať rukami vôbec ústami už tobôž nie lebo že je to hriech. Bola som z toho zarazena že mám ísť na to bez akejkoľvek predohry a ob má argumentoval že smola že mi musia stačiť pusy STrAŠNe moc vás prosím ľudia je hlásenie partnerky tam dole ruskov hriech a poraďte mi Nejaké argumenty

fero111111

moze ale su 2 druhy orgamzu vonkajsi vnutorny co ak jeho zena dievca vie dosiahnut prave ten vonkajsi ?:) to je potom pluser ne

rozis sa snim je to nerealne byt spolu

a to tu fakt je niekto v 40 panna?:D:D

iny brutal

Sejla

Greso asi ťa to prekvapí, ale aj žena má pǒžitok z vaginálneho styku a môže dosiahnuť aj vaginálny orgazmus bez dráždenia klitorisu :D

greso

MultiLevel vies si predstavit aka by mala byt ta jeho adekvatna partnerka - ktora ma mat rovnake zasady ako on? ved ak s nou bude sulozit podla jeho zasad, ta zenska z toho nebude nic mat. tak ziadna rovnocenna partnerka: on sa odbavi a ona ostane nasucho. zasady mozu mat rovnake, ale vysledok sexu bude rozdielny. to neni spravodlive ani nahodou. on by nemal sexovat vobec s nikym, nanajvys tak sa so sebou. ale to je hriech... :(

MultiLevel

Zufala a prave preto by si mala uvazovat nad zmenou partnera. Alebo ak chces, vezmi si ho raz za muza a dufaj, ze sa to zmeni....
O com velmi silno pochybujem. Ver, ze ak s nim ostanes, budes velmi nestastna. Nikdy nepocitis, co znamena, ked muz dopraje zene krasnu predohru...Navyse, sprava sa ako totalny pokrytec. Z casu na cas sa s tebou vyspi a potom uteka do kostola na spoved. Keby skutocne veril tomu, co vyhlasuje, tak by ste sa skutocne prvy raz milovali AZ ako manzelia. Poznam vela "krestanskych manzelstiev" a veru, ti muzi urcite nepovazuju za hriech, hladit svoju zenu na intimnych miestach. Bud je tu niekto skutocne pokrytec, alebo ma krestanstvo velke mnozstvo odveti :D :D :D A kazda tvrdi cosi ine...
No prosto, co tym chcem povedat - nie ste este manzelia, nemate 4 deti, aby ti robilo problem najst si niekoho, kto v sexe premysla ako ty.

zufala2222

Ľudia zle mne nejde o, oral mne ide o to aby pred tým než sa pomilujeme alebo počas toho ms tam hladil ale to on nechce nie to ešte oral

pernicek1

a co, niekto oral fakt nemusi a to ani ked nie je krestan.. na druhej strane ak je to pre teba velmi dolezite, tak si treba si najst niekoho ineho, lebo ked neklape sex tak ten vztah dlho aj tak nevydrzi

MultiLevel

Ovecka, praveze ked sa najdu dvaja ludia s rovnakymi nazormi na temu sex (najma ak ide o nieco podobne ako v tejto teme), tak zivot po boku toho druheho bude pozehnanim. A nie aby sa davali dokopy dvaja ludia, ktori uz teraz pri sebe trpia. V tomto pripade asi ona viac :D :D

A najviac ma zarazil jeho argument - smola, budu ti musiet stacit bozky, lebo ja ta lizat nemienim :D Po tejto vete by chlapec u mna skoncil :)
A navyse, ked je taky "tvrdy" krestan, nemal by mat ziaden sex, nie sa odbavit, ist na rozhresenie a este vykrikovat, ze on sa jej nikdy nedotkne vaginy.
Okej, je to jeho zivot a jeho volba, ale probuh dievca by sa malo ryychlo spamatat, ci chce prave tohto cloveka po svojom boku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bez predohry rovno sex - Fórum - ZDRAVIE.sk