Bez predohry rovno sex

Príspevok v téme: Bez predohry rovno sex
zufala2222

Mám problém s mojím priateľom a to v sexuálnej oblasti. Môj partner je tvrdý kresťan takže keď sa nám stane že sa pomilujene len tak tajná výčitky a hneď ide na spoveď. Ja mu toto už akceptujem aj keď sa vždy cítim ako zneužia krava ale ide o druhú vec. Bavili sme sa na tému manželstvo ja som sa samozrejmé tešila že budeme svoji pri sebe zaspavat budem mu variť búdeme si oporou ale zas akosi prislo na riešenie týchto sexuálnych vecí a partner mi povedal narovinu že sa má nebude tam dole dotýkať rukami vôbec ústami už tobôž nie lebo že je to hriech. Bola som z toho zarazena že mám ísť na to bez akejkoľvek predohry a ob má argumentoval že smola že mi musia stačiť pusy STrAŠNe moc vás prosím ľudia je hlásenie partnerky tam dole ruskov hriech a poraďte mi Nejaké argumenty

asi ma porazi

Hej hej jasnee, dany clovek je proste slusne vychovany, kus este naivny, a to je absolutne dostatocny dovod vykaslat sa nanho, co? Naivnym raz prestane byt. Ja som tiez krestan, ale uz nie vzorovy... Vies co mi raz knaz povedal? Ak das mail napisem ti to... Kolko ma rokov? A to ze nedosiahnes orgazmus bez tych veci mu povec.. On si povie svoje.. To proste nepocuvaj, a povec mu, preco nemysli aj na tvoje uspokojenie, preco musi ist len o jeho, ze kvoli cirkvi nebude mysliet na svoju zenu?! Ja by som siel za svojou zenou doslova aj do pekla. Ukaz mu tuto tvoju zalozenu temu, bude vediet, ze ta to skutocne trapi, ked sa s tym problemom delis dokonca aj s inymi a nie len s nim. Alebo nech ide rovno za knazom, co je zle na tych veciach, rozumnejsi knaz by mu dokonca aj povedal, ze sex pred manzelstvom moze byt, jedna sa len o to, aby sa milovalo len s jednou osobou, a ak vy uz viete ze budete svoji, tak sa uz aj tak mozete spravat. Tiez neviem o tom ze sa tych miest nesmie dotykat, ze je to hriech...
Vies, ak sa povazujes za neskazenu, ak chces rozumnu radu od rozumnych ludi, naozaj sem tieto veci neries, 95% sem radia vo vztahoch len rozchod, rozvod, vykaslat sa na to... Ak chces radu, tak sa pytaj rozumnych ludi ktorim veris, alebo chod za psychologom, oni su v tom dobry, ved su psychologovia, a nie ako sem, co ti kazdy hned povie chod od neho prec, a este na to dodaju asi podla nich skveli argument, preco si si s nim zacala preco neodijdes, ked skoro vseci ostatny chlapi by ta radi dostali... Iny by sa pre to rozkrajali, nie preto aby tebe bolo dobre, ale preto, aby si im ty ochotne zrobila dobre aj na buduce...

Sejla

Ako píše kabel, v kresťanstve orálny sex ani dotýkanie sa partnera nie je hriech, tvoj priatel to má nejaké pomýlené, predmanželský sex by sa ako hriech mohol uznať, ale to mu už nevadí. Pokrytec fanatický, však sa ho spýtaj, kde na takéto zákony prišiel a nech ti ukáže dôkaz, napríklad v biblii, nech sa zapotí chlapec, možno je to latentný gay a už mu z toho preskakuje, každopádne ho pošli na liečenie, ak to teda ozaj s ním myslíš vážne, čo ti teda nerozumiem, ale budiš. A keď nie liečenie, tak nech aspoň nie je pokrytec a povie ti skutočný dôvod, prečo ťa nechce uspokojiť.

PS1

Povedz mu len tolko. Ak sa clovek vyspoveda, tak hriech zmaze, ale casny trest zostava. Cize do pekla kvoli tebe nepojde, ale bude trpiet kvoli tebe v ocisci. Tebe napr. je uz zbytocne radit, ty skoncis direkt v pekle. A este si ani tu na Zemi neuzijes. No, dost smutna predstava:DDD

Agnes998

No keby si bola nejaka frigida tak by vam to asi klapalo ale to evidentne nie si tak si dobre rozmysli ci si ho vezmes lebo toto sa na 99% z jeho strany nikdy nezmeni. Preco si si vybrala zrovna takehoto, ini muzi by sa rozkrajali len aby ti v posteli urobili dobre.

kabel

on bude fanatik aj v inych oblastiach zivota, nielen v sexe, casom sa to zacne vynarat, ale nic s tym neurobis, len sa budes trapit

neonka777

Ahoj, neviem je to velmi zvlastne spravanie myslim ze to bude vychovou alebo v jeho hlave je nieco nespravne. Ked by nesuhlasil s predmanzelskym sexom koli tomu ze je taky "zaryty" pochopim to, ale veci ktore su uz v sexe s tym nic nemaju. Ja som tiez krestanka, vobec za to nehanbim akor som hrda na to ze mam vieru v sebe a dakujem za nu rodicom. Ale uprimne co sa tyka sexu tak robim to ako chcem a ako sa mi to paci, samotny sex nieje hriech. (urcite by som v zivote neprisputila na trojku a pod. ale to z dovodu ze si vazim samu seba) ale sex s mojim partnerom sa snazim si uzit naplno (a chcem aby obom nam bolo dobre) pokial je sex z lasky co moze byt na tom zle? A dotykanie sa pri sexe hore ci dole v predu ci vzadu je jedno (ved ide tam o to uspokojit cloveka ktoreho milujem predsa) tot moj nazor, mozno pre niekoho nekrestansky ale tak to to citim ja.

kabel

tiez sa mi on ako osoba nezda, ved krestanov su plne ulice, ale spavaju spolu normalnym sposobom, nielen supsup nasucho dnu a rychlo sa odbavit a potom bezat na spoved