Bez predohry rovno sex

Príspevok v téme: Bez predohry rovno sex
zufala2222

Mám problém s mojím priateľom a to v sexuálnej oblasti. Môj partner je tvrdý kresťan takže keď sa nám stane že sa pomilujene len tak tajná výčitky a hneď ide na spoveď. Ja mu toto už akceptujem aj keď sa vždy cítim ako zneužia krava ale ide o druhú vec. Bavili sme sa na tému manželstvo ja som sa samozrejmé tešila že budeme svoji pri sebe zaspavat budem mu variť búdeme si oporou ale zas akosi prislo na riešenie týchto sexuálnych vecí a partner mi povedal narovinu že sa má nebude tam dole dotýkať rukami vôbec ústami už tobôž nie lebo že je to hriech. Bola som z toho zarazena že mám ísť na to bez akejkoľvek predohry a ob má argumentoval že smola že mi musia stačiť pusy STrAŠNe moc vás prosím ľudia je hlásenie partnerky tam dole ruskov hriech a poraďte mi Nejaké argumenty

Ivka 1

Tiež odporúčam vyjasniť si veci spojené so sexom pred svadbou. Inak hrozí,že nebudeš v manželstve šťastná a po cirkevnom sobáši sa už ťažko z manželstva vycúva.

Sharon85

Hm, no ja neviem ci ta s takym zarytym krestanom caka dobry zivot... ono tito fanatici su castokrat horsi nez "normalni" ludia. nechcem na tvojho priatela pisat nic zle, mozno je to dobry clovek, ale... ved vsetci vieme, co vsetko dokaze "viera" porobit... a ked on ani nerozmysla nad nejakym kompromisom, ale rovno ti povie ze sa s tym musis zmierit a tvoja vec ako si to zariadis, tak... ja neviem. sex sice nie je vsetko, ale je to velmi dolezita sucast zivota... ak to takto zostane, budes sa len trapit...

kabel

nie je to hriech a tvoj priatel ma velky problem so sexom ako takym, nielen s tym predmanzelskym
neber si ho, kym si to nevyriesite, inak vam to klapat nebude
mozno mal velmi nevhodnu vychovu, alebo ma nejakeho radikalneho knaza, alebo mu nalieva rozumy niekto iny, ktovie, ale jedno viem isto-drazdenie rukou, ani ustami "dole" nie je hriech ani v krestanstve