Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o tom myslite?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslite?
Lidka123

Ahojte, chcela by som vediet vase nazory na tento pribeh. Asi rok sa mi paci jeden chalan a myslim aj ja jemu. No medzi tym som mala vztah tak vtedy som si ho nevsimala. No ten vztah mi nevysiel, ale akosi som toho chalana po rozchode zacala stretavat castejsie, velmi som si ho nevsimala lebo som bola po rozchode dost znicena ale raz sa mi s nim prisnil sen a vtedy som ho nakontaktovala. Zacali sme si pisat a dost sme si rozumeli, pisali sme si dost dlho a takmer kazdy den, uz v spravach sme si povedali to ze sa jeden druhemu pacime a boli tam naznaky. Dlho planovane stretko prislo jedno, po tom druhe a dalsie, stretka boli uplne super povedali sme si o svojich pocitoch a boli uplne rovnake, teda skor on viac hovoril o svojich a ja som citila rovnake len som mu nechcela to hned vesat na nos (tak som si to nechala pre seba). Potom aj k niecomu doslo bolo to velmi pekne a velmi blizske (sex nie) velmi sme si rozumeli, mala som pocit ako keby uz vznikal vztah. To co sme spolu mali sa stalo viac krat. No zrazu jedneho dna prekvapil svojim zmenenym stavom (nechapala som) uplne ma to vyviedlo z miery, ale tak akosi som to predychala niesom predsa nejaka padavka co by mu vyplakavala ci vypytavala sa. Proste som mu napisala ze mu blahozelam nech vu ro vyjde a vsetko som pisala s usmevom, ved co budem. Odtedy som ho vobec nekontaktovala a ani on mna, ale co ma zaraza je to ze sa mi vyhyba obchadza ma nadaleko, a ked sa stretneme pozera na mna nahnevane uplne ako keby som mu ja nieco spravila (a pri tom to ja by som sa mala tak tvarit a nie on) ja by som sa mala hnevat nie on, ja to beriem uplne v pohode a nemam najmensi problem byt s nim kamaratka, no on s tym evidetne ma problem. Na fb si ma vypne (naco su dobre take divadla vysvetli mi to niekto). Minule sa tam zatvaril ako keby som mu zjedla veceru. Proste tomu nechapem, co si myslite o takom spravani. Inak pubertaci niesme.

Sejla

Sama dobre vieš, že tu ti odpoveď nikto nedá a vieš aj to, kde ju máš hľadať. Ja ti mozem dať len jednu radu: Prestaň hrať formu a buď sama sebou. Inak podľa mňa padavka je ten, kto sa nevie pozrieť pravde do očí, nejedná na rovinu a skrýva svoje city.

Deria

Nenapisala si, ako sa zmenil? Ako sa to prejavilo? Uz si sa ho mala davno opytat, co sa stalo a preco sa zmenil. Mala by si aspon jasno. Inac to vidim bez perspektívy, o nicom.

Lidka123

Sejla
No mas pravdu to ano. Ale ja urazena niesom, ja niesom taky typ ja viem vela veci prekusnut a pod. (zazila som situacii kadejakych)
Mna skor trapi preco je on urazeny na mna, podla mna bezdovodne. A dokonca aj jeho kamarat ma prepichuje pohladom, cize vela otaziek sa mi natlaca na ktore neviem odpoved, preto ma zaujimal nazor niekoho co by mohlo byt za tym.

Sejla

Tak on sa samovoľne urazil a potom si sa na neho urazila ty a teraz sa obchádzate ako mačky z nepriateľských svoriek, ach aké romantické.... No jedno je isté, zrejme jeden z vás bude musieť dospieť.

Lidka123

Sejla
Neviem no lebo nechcem aby si myslel ze haa trapi ma to abo co (nechcem vyzerat ako padavka proste) a ked ma inu tak sak nech ma aj 10 mne je to jedno. Ale neznesie ked sa ku mne bude niekto takto spravat ked som mu nic absolutne nespravila. Vzdy som k nemu bola mila v pohode a toto si zasluzim ze ma bude na kilometre obchadzat. Sere ma to.

Lidka123

Ale nie cez fb viem ze je nahnevany, ved my sa vidavame vonku a tvari sa hanevane, alebo ma odchadza na daleko. A na fb som len tak napisala ze ho pozdravim ako kamosa to je vsetko. Ale ja neviem preco je nahnevany no.

Lidka123

Ono mna celkom zaujima preco sa jeho spravanie takto z nicoho nic zmenilo, ale ked nic nepovie tak nechcem vypytavat. Trapi ma fakt to ze by som s nim v pohode chcela byt aj nadalej kamaratka a on sa sprava odmerane jak keby som nieco spravila. A pritom ja tak kamaratsky ja tomu nerozumiem, ved on si zmenil stav nie ja. Dokonca som mu napisala len tak som ho chcela podravit a odignoroval to. Normalne je nahnevany.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si o tom myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk