Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arytmia

Príspevok v téme: Arytmia
Ketrinkatka

Dobrý deň.Chcem sa taktiež zveriť so svojim problémom.Uz druhý týžden mam problémy s dýchaním.Ked sa chcem vydýchnuť zhlboka začne ma pichat v hrudi,je to hrozná bolesť... Snažím sa potom dýchať tak aby som nedokoncila nádych a vydych.Asi po 3 minútach to prejde.Lenzne ...uz dva týždne po tom ako sa mi to stalo mam taký zvláštny pocit na hrudi..cítim ako mi búši srdce...mam strašne vysokú aritmiu,merala som si tlak a bol vysoký co ja som mala odjakživa nízky..až príliš.Aritmia sa mi druhý týžden pohybuje od 100 do 122. Aj keď sa dotknem tepny nálepku tak cítim ako mi strašne rýchlo bije srdce... Je to nepríjemný pocit ...cítim ako keby každú chvíľu prišiel zase ten stav keď sa nemôžem nadýchnuť lebo zase ma začne pichat v hrudi až páliť... Neviem co mam robiť.... Bojím sa aby to nebola nejaká zrazenina v krvnom obehu kedže na nohe mam krcovu žilu... A asi 9 krvných zrazrnin.Dufam že sa nejaká nuvolnila... Co mam robiť... Ja uz vážne neviem:((

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arytmia - Fórum - ZDRAVIE.sk