Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niektorí ľudia do nášho života nepatria

Príspevok v téme: Niektorí ľudia do nášho života nepatria
Lemon1

Ide o môjho kamaráta, ku ktorému som cítila určitú náklonnosť a on ku mne tiež. Boli sme však totálne rozdielne povahy a všetko čo robil a hovoril ma neskutočne iritovalo, z neznámych príčin však bola moja náklonnosť stále silnejšia. Ako keby som ho ľúbila a nenávidela zároveň. Jedného dňa som to nevydržala, vybuchla som na neho a povedala mu všetko čo mi na ňom vadí a to nie práve najšetrnejším spôsobom. Nemu to samozrejme ublížilo a prestal ma kontaktovať. Hneď ako som z hnevu vytriezvela som sa mu ospravedlnila a vysvetlila som mu, že sú veci cez ktoré sa jednoducho neviem preniesť. On reagoval tak že to je v poriadku a odpúšťa mi, priznal, že si to svojim spôsobom zaslúžil ale že mu to naozaj ublížilo. Od tohto ospravedlnenia nie sme v kontakte a mne neskutočne chýba... Viem, že je to takto lepšie, pretože keby pokračujeme v našom kamarátstve, celá situácia by sa zopakovala a znova by som ublížila ja nemu alebo on mne. Niektorí ľudia proste v našom živote asi nemôžu byť. Ale prečo ma to potom tak veľmi trápi? Každý deň bojujem sama so sebou, aby som mu nezavolala a nepovedala mu ako mi chýba a ako ho chcem vidieť. Ako mám na neho zabudnúť?

MultiLevel

Nechci na cloveka zabudnut. To nie je spravne podla mna. Radsej si podakujte za to, ze ste sa spoznali, ze ste si mohli nieco dat, pretoze kazdy clovek v tebe nieco zanecha, hoci sa ti to nemusi tak zdat. A najma odpusti jemu i sebe. Nikto nikomu nic neurobil, mate obaja ciste stity. To je ovela lepsie ako viest zabomysie vojny, ako ked sa s niekym na seba hnevate a neviete si nic odpustit.... :) Drzim palce

žabiak111

Musis si uvedomit to, ako kto reaguje a z toho vychadzat. On za to nemoze aku ma povahu a ty nemas pravo menit jeho na svoj obraz. Preco ti chyba, ak ste si nesedeli? Nie je to divne?!

Prezyvka55

Nevolaj mu pokial si neupraces v hlave. V zivote clovek stavia na nejakych hodnotach prioritach a cieloch.
Ma veci ktore su pre neho dobre a zle, ktore mu vyhovuju a ktore mu nevyhovuju.
No a ty mas v tomto bordel kedze ti jeden clovek vadi a zaroven ho aj chces.
Cize prve si uprac doma az potom ries vztahy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niektorí ľudia do nášho života nepatria - Fórum - ZDRAVIE.sk