Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odrastený melír

Príspevok v téme: Odrastený melír
deduľa

Dobry den, pravidelne si dávam blond melír na hnede vlasy ale uz na to prestalo bavit, zase mi odrástli končeky a teraz by som chcela vyskúšat \\\"ombré\\\" chcela by som si zafarbit na hnedo vlasy od končekov nižšie, neviem či mám na to použit farbu alebo iba sampon, a samozrejme, chcela by som nájst taku farbu, ktorá ked mi bude odrastat nebude vidno, a ešte nechcem take výrazne \\\"ombré\\\", chcela by som aby to tak postupne prechádzala do tých mojich blond končekov, tak neviem čo mám robit, čo by ste mi poradili?

deduľa

No :D bola som u kaderníčky a dohodli sme sa že mi dofarbí blond končeky a pomaly mi do toho dá trošku hnedú, dnes som tam prišla a povedala mi že mi bude hnudu nanášat hrebenom aby som to mala také prirodzenejšie, skončilo to hrozne, z mojej uplne blond hlavy mám tmovahnedú! hore korienky čo mi dofarbila si blond a inač všetko ostatné je tmavohnedé a sem tam čo mi ostalo vyzerá ako sivé, je to hrozné a neviem čo s tým mám robit, som z toho hrozne nešťastná a je to hrozný skok z blondavej hlavy na tmavohnedú :( vobec neviem čo mám robit, chcela som si doma do toho dat blond ale neviem vobec ešte, ani neviem na kolko umytí mi dala farbu, len viem že Palette .. :/

ebi77

končeky sú končeky, čiže ako sa hovorí rozstrapkané končeky, polámené končeky vlastov

to čo ty myslíš odrastené korienky vlasov

najlepšie by ti ich zafarbil dobrý kaderník

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odrastený melír - Fórum - ZDRAVIE.sk