Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy migréna

Príspevok v téme: Bolesť hlavy migréna
punky452

ahojte chcela by som vás požiadať o radu?
mám 17 rokov a u neurológa mi zistili že trpím migrénami. nemávam ich veľmi často ale najviac ma trápi že nemôžem aktívne športovať, pretože akonáhle začnem niečo námahave robiť(asi tak 10-15 min po začatí)začne ma neuveriteľne bolieť hlava, taktiež aj keď som na slnku do 5 minut opäť začne bolesť. tabletky jesť nechcem pretože zatiaľ všetky ktoré mi predpísal boli strašne silné a cítila som sa ako keby sfetovaná :)
chcem sa vás opýtať či niekoho to taktiež trápi a či by mi nevedel pomôcť ako sa toho zbaviť. proste chcem si užívať život a nie stále ležať v posteli pretože mi ide vybuchnúť hlava :) Ďakujem

rebarbora1970

Ahoj.

Aj moja 15 ročná dcéra ma podobné problémy. Zlepšilo sa jej to čiastočne po očnom vyšetrení, a teraz odkedy má menštruáciu je to oveľa lepšie. A veľmi dobrú skúsenosť máme s homeopatiou

pittu

som muž ale v tvojom veku som mal podobný problém ale vekom to prešlo samo bez liekov bez lekára,neviem ale ako to je u žien.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy migréna - Fórum - ZDRAVIE.sk