Neviem co si mam o tom mysliet

Príspevok v téme: Neviem co si mam o tom mysliet
mitro45

Zdravim, mam taky probleem, paci sa mi jedno dievcaauz dlhsiu dobu, po case som jej povedal ze by som chcel byt s nou nieco viac. Ona mi povedala ze chce byt super kamaratk somnou....no lenze dalej sme super kamarati, kazdy den sme v kontakte....pred mesiacom mala narodky...povedal som jej ze jej nieco kupim...zacala mi hovorit ze este ziadny chalan sa ku nej takto nespravaal, ze som uzasny a tak.....v den ked mala narodky sme sa pohadali mala zlu naladu, traapilo ju to ze sa hadaameee.....zacali sme sa ignorovat....napjsala mi ze ci sa ideme stale ignorovat ja som jej od nervov povedal ze ano ze je to tak najlepsiee....dost ju to vzalo......neskôr som sa to snazil napravit napisala mi ze neviee ci to ma este nejaky vyznam bavit sa so mnou.....okej udobrili sme saa aa dalej si piseme....ked ju nevidim napisem jej ze mi chybaa a onaa mi tiez napisee ze aj ty mi chybas............nechaapem ju vobec ked chce byt so mnou len dobraa kamoskaa preco sa takto spraavaa milo ku mnee?? Az tak ze niiekedy mi to pridee ze ma balii alebo nwm....

Aleais

Možno jej bolo ľúto, že ste sa pohádali, že si jej povedal, že bude lepšie keď sa budete ignorovať, obľúbila si ťa a má ťa rada. Aj ja občas poviem naj kamošovi, že mi chýba.