tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

lucka

Ahojte....potrebovala by som od niekeoho radu.S priatelom sme mali nechraneny sex,nebolo to dlhe a ani sa do mna nespravil,menstruacia prisla ako mala prist cize teraz,mozem byt aj napriek tomu tehotna???hmmmmm

mamina01

pletkos a co menstruacia?pretoze ja som to mala tak isto.najskor bolesti v prsach a neskor potvrdene tehotenstvo.a uz ako tehotna som menstruovala.

giginka184

Ahojte chcem len tolko povedat,ze niekedy aj test moze byt negativny a ste tehotne.Ako sa to stalo aj mne.Teraz cakam svoje babatko a coskoro sa narodi.A vobec nelutujem ze ten test bol povodne negativny,aj ked studujem na VS.Tehotenstvo je ten nauzasnejsi okamih na svete. Ahojte

babika1989

caute ja by som sa chcela spytat ci po tyzdni uz sa da vediet ci som tehotna bo nie?alebo kedy?a kolko trvaju pir plodne dni?

suzis

..z mojej osobnej skusenosti ti mozem potvrdit, ze krvacanie v prvom trimestri je dost caste...testy su dost citlive a spolahlive hlavne v prvych tyzdnoch mozneho tehotenstva...ja som si robila asi tri a vsetky boli negativne...dostala som vyvolavacku a tiez nic..ale v pripade tehotenstva to neublizi..to, ze som bola tehotna mi zistili asi v 8 tyzdni tehotenstva..to uz je vtedy uplne stopercentne zistit beznym vysetrenim...a myslim, ze aj skor..uz 4 tyzdnove tehotenstvo sa prejavuje zvacsenou maternicou, ale lekara to moze zmiast, pretoze aj v predmenstruacnom obdobi sa telo sprava trocha inak...

ajka78

Baby, baby. Nechápem niektoré Vaše sprosté a detinské otázky. S Vami sa mama nerozpráva? Keď už spávate s chalanmi v 16 alebo 17 mali by ste vedieť približne všetko o svojom tele, nie len načo je penis a vagína.Poniektoré ani neviete načo je sex. Niektoré ste dokonca nezažili ani orgazmus a potešenie zo sexu, vášeň. Ale hlavne, že ste už prespaté s chalanom, ktorého ledva poznáte. Niektoré by ste mali trošku porozmýšlať o živote, o sexe a prečo niečo robiť keď to nič neprináša. Ale to spoznáte časom, preto by ste sa nemali nikde ponáhlať. A čo sa týka tehotenstva. Je to to najkrajšie nosiť dieťa pod srdcom a každý deň sa potom starať o nom po narodení. Tento pocit nikto a nič nenahradí. Nechcem poučovať, chcela som sa len podeliť o skúsenosti. Čaute

sewinka

mám taký problém vysadila som antikoncepcné tabletky a 2 mesiace som nedostala menstraciu len medzi tým som mala styk s priatelom.Robila som si 2 testy boly negatývne.Je mozné že som tehotná