Priatel a jeho kamarati

Príspevok v téme: Priatel a jeho kamarati
Annieee

Ahojte, rada by som sa s vami podelila o moj problem. Priatel ma 28 rokov, a ma kamaratov (slobodnych) v jeho veku. Sme spolu rok a pol. Uz na zaciatku vztahu to bolo tak, ze sme vsade chodili s jeho kamaratmi. Von, na chaty. Sami sme spolu boli len obcas vecer unho. Nechodil casto prec, ale rad sa siel previezt na motorke a ja som ho podporovala. Toto leto sa vsetko zmenilo. Vikend co vikend na motorke, na zrazoch, na chalupach s kamaratmi. Ked neboli slobodni este na zaciatku nasho vztahu, nevolali ho az tak casto na podobne akcie. Lenze toto leto bol nonstop prec ked sa rozisli s frajerkami. Cele leto som mu vravela ze chcem ist s nim na vylet, navrhla som konkretne miesta, datumy...Stale len "dobre, uvidime teda". Nic sa neudialo, boli sme spolu za cely cas len na jednej dovolenke na par dni. Aj tu som si vyzobronila. Jemu staci ist na dovolenku na stredne slovensko a to trikrat do roka, s jeho kamosmi a so mnou. Ja som chcela ist do zahranicia na vikend a tak... Ked som mu povedala ze dohodnime si cas v lete tak ze jeden vikend budes so mnou druhy s nimi, tak mi povedal ze on si planovat cas nechce ze ho to obmedzuje. Na jesen sme mali krizu. Na moje narodeniny prisiel vecer a rano sa zberal s kamosmi do polska(chcel im ist kupit kotlik na gulas aby im mohol na jeho narodky varit). Na jeho narodky odisiel teda na vikend na chalupu s nimi. Na meniny zas. Tak som mu povedala ze to ukoncime a cakam kedy mi prinesie veci. Urobila som dobre ze som sa rozisla? Ved nikdy sme spolu nesli na nejaky predlzeny vikend, ani na celodennom vylete sme nikde neboli! Vyrocie so mnou tiez neoslavil, vecere a podobne veci som si musela vyprosit. On mi podla neho cas dava ale ako kvalitne? Vecer pri telke. Nie som takto stastna. Naposledy som mu povedala ze dufam ze s chalupami na nejaky cas konci. Povedal ze nic neplanuje a uz o tri tyzdne sa zberal na chalupu lebo ma meniny a chce to s nimi oslavit. Povedala som mu ze vo vztahu ostanem len ak sa so mnou dohodne ako casto tam chce chodit, navrhla som raz za dva mesiace od piatka do nedele. Vraj ho obmedzujem a on sa nebude obmedzovat ak tam chce ist. Dakujem za nazory

lilyiankaa

tvoje rozhodnutie rozísť sa s ním je správne ... sama tvrdíš, že ti takýto vzťah nevyhovuje a niet sa čo diviť ..... on sa potrebuje ešte vybúriť, na svoj vek má asi pocit, že si ešte "neužil riadne život" a tak to robí teraz ....

Maoam

inak este nieco: aj ked najdes zreleho a takeho, ktory bude chciet vazny vztah, aj taky bude potrebovat svoju slobodu a priestor a aj obcasne muzske vyjazdy, lebo je to pre muzov normalne

ale nie kazdu chvilu a nie tak, ze by na druhej strane zanedbaval teba, ale podla tvojho prejavu si natolko inteligentna, ze toto vsetko vies a aj to buducemu doprajes (tak ako aj ty mas pravo a dokonca musis mat vlastny priestor, hobby, kamosky atd.)

ale toto, co robil tvoj uz ex, to nebolo nic pre teba, takze dobre si urobila, ze si sa rozisla

Maoam

28r nie je az tak vela, mnohi muzi sa ustaluju a usadzaju az okolo 33-35 a este neskor, niektori az ked sa blizia k 40tke, ok, podaktori nikdy

ale väcsinu, co poznam, tak sa do tohto stadia dostali po 30tke a neskor

no nic, ale k teme - ked sa na to pozriem BEZ ohladu na tvoje city a osobnost, ktoru absolutne nemam v umysle zranit, vyzera to cele pre mna takto:

on vas vztah nikdy nebral vazne, ok, mal ta mozno rad, mozno aj viac ako rad, ALE nebola si 'ta', pre ktoru by bol ochotny sa usadit a zacat iny/novy zivot, v podstate zil zivot svojich slobodnych alebo prave rozidenych kamosov a mozno tajne tuzil byt tiez sam slobodny, rozumej nemat priatelku, ale ty si tam bola a mozno nejake resty jeho citov voci tebe este stale pretrvavali, ale bolo toho coraz menej a menej...

v podstate asi dufal, ze to ukoncis, aby sa on mohol kompletne sustredit na svoj zivot mladeho slobodneho muza a brazdit po chatach, zjazdoch a vyletoch so svojimi kamosmi

koniec-koncov to aj dosiahol, ON nie je ten zly, rsp. ten, ktory by bol teba kopol do zadku, cize moze mat este aj ciste svedomie ;-) a vsetko je OK

a samozrejme, ze si urobila absolutne dobre, ze si sa rozisla

nie preto, ze on by bol 'zly', proste ste uplne odlisne typy v uplne odlisnych zivotnych fazach a s uplne odlisnymi tuzbami a cielmi, tym padom ste sa uz iba minali a vsetko, co si chcela, bolo iba vynutene

a to nema zmysel

urcite si super mlada baba a najdes si k sebe adekvatneho partnera, ktory oceni vsetky tvoje kvality, ktore bezpochyby mas a ktory bude mat podobne ciele, ako ty a zrejme sa uz aj bude chciet venovat stalemu /a vaznemu/ vztahu a nemat iba frajerku na obcasny sex a inak si zit tralafiti

prezyvko

síce nepíšeš či to bol nejaký dramatický rozchod, no mne sa zdá že jemu to skôr vyhovuje. aspoň viac zapadne do party rozídených, nebude čierna ovca.

Michaela K.

Urcite si urobila dobre.Podla mna tvoj priatel,teda uz expriatel,nie je dost zrely na vztah.Viac sa zaujima o svojich kamaratov,nez o frajerku a travi s nimi prevaznu cast jeho volneho casu.Ak by mal vas vztah fungovat,musel by stravit viac casu s tebou a hlavne on by to mal chciet,ak ta miluje,lenze v tvojom pripade to vyzera,ze viac "miluje"kamaratov nez teba,ved uz len to,ze aj cez tie prazdniny ste spolu skoro nikde neboli a aj ked ste niekde isli,tak si si to vynutila,k comu je to dobre,ked ho musis do toho tlacit?mas z toho potom vobec nieco?
Ked najdes toho spravneho chalana tak pochopis,ze si urobila velmi dobre ;)

LILIII

Anniee dobre si urobila ,mozno pouvazuje a prehodnoti svoje spravanie a vrati sa ........ a akby nie ,tak si o vela neprisla.

rovinka

Celkom ma to prekvapuje, ze este taky "stary" chlap, a stale sa nevybujacil. Zaujimalo by ma v akom veku uz muzi zacinaju rozmyslat o rodine ? Ale asi je to individualne..:/

0vecka

2 Prezyvka55 som si fsimol ze ty odsudzujes akekolvek ine spravanie. Teda ty si ten vyspely ale ak ma niekto skratka potrebu ist s kamaratmi na chatu kazdy tyzden tak reagujes ze " ESTE potrebuje" podla mna je to individualne a nijako to neznizuje hodnotu cloveka

0vecka

ja zase nehovorim ze on je nejaky zly alebo nevyspely ale skratka by vam to asi neklapalo. Inak preco sa pytas? mas teraz pochybnosti?

rondusss

Ja by som toto veru nezniesla.. Dobre si spravila,najdes si niekoho kto bude rad ked budete travit cas samy nie este kadejaku bandu mat na krkoch :-)